[HM2] Brak statystyki

• dzipek19922
      dzipek19922
      Brąz
      na forum od: 22.11.2010 Posty: 252
      Znów mam dziwny problem z hudem w Hm2 Juz zaczynam przestawać czaić ten program. Dzisiaj taka sytuacja siedze na sb kolo z btn otwiera ja 3 bet on 4 bet allin i tu pojawia sie problem. Patrze na statystyki czy już kiedyś tak robił a tu zero 4betu vs restal klikam dwa razy i tam 4 bet jest. Później się pojawił w statystykach ogolnych, a nastepnie zniknał. Sprawdzałem po sesji i nie ma tego 4 betu. Nie wiem kompletnie o co kaman. Wrzucam screeny

tutaj screen z ogolnej liczby rąk jakie mam na tego gracza

Tu po podwojnym kliknieciu czyli z danej fazy gry

Chyba ze on pojawia sie gdzie indziej w ogolnych statystykach :thinking:
  • 6 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      .
    • dzipek19922
      dzipek19922
      Brąz
      Dobra to zacznę jeszcze raz ;) Najerzdzam sobie na statystyke z huda steal
      tutaj zaznaczylem wyskauje mi popup tak jak wyzej na pierwszym screenie kolo mnie 4 bet allinowal na blindach wiec powinno byc w statystykach ze 100(1) rękę mnie 4 betnal vs resteal, a nie ma nic. Mam ustawione w hudzie ze jezeli dwukrotnie klikne na statystyki to zabarwia sie to tak jak na screenie i mam tylko statystyki z danego turnieju czyli dajmy na to ze mam na niego 20 rak to jest ten drugi popup. Problem polega na tym ze 4 bet widnial tylko w statystykach z danego turnieju,a nie wyswietlał sie w ogóle w ogólnych statystykach po tych 124 rękach.Myslałem że coś się zwiesiło na stole ale po zakonćzeniu turnieju w HM też nie ma tego 4betu. dajmy na to ze spotykam kolesia znowu i nie mam na niego informacji ze mnie 4betnal vs resteal bo po prostu hud tego nie zapisał. Mam nadzieję że w mairę jasno to przedstawiłem :)
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      Przeczytałem kilka razy i w końcu zrozumiałem:D Dlatego dałem kropkę. Szczerze nie wiem co może być przyczyną, podrzuciłem temat koledze z forum, może coś napisze tutaj.

BTW Masz włączone filtry?

Zaznacz jak na screenie i sprawdź czy coś się zmieniło.
    • dzipek19922
      dzipek19922
      Brąz
      Mam tutaj ustawione filtry inaczej niz na twoim screenie. Pozmienialem tam w zależności od liczby graczy. masz racje powrót do tego jak wygląda to na twoim screenie pomógł. Wróciłem do standardowego ustawienia i dodało mi to ogólnej liczby rak jakieś 18 rąk i jest ten 4bet vs resteal. To teraz mam nowe pytanie dlacczego po ustawionych filtrach w zaleznosci od liczby graczy hud zgubil te 18 rak ?
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      No przecież po to są te filtry:D Radzę zapoznać się do czego one służą

Pozdrawiam
    • dzipek19922
      dzipek19922
      Brąz
      Zawsze myślałem że w ,,ogolnych" statystykach wyswietlaja mi sie wszystkie rece bez wzgledu na filtry. Widocznie byłem w błędzie :D Dzięki za info :)