[HM2] filtrowanie S&G i ilość graczy

• AllBastion
      AllBastion
      Brąz
      na forum od: 03.12.2013 Posty: 104
      Witam, na początku zaznacze że możliwe iż temat sie pojawił ale przejrzałem z grubsza forum i nie znalazłem

Mam problem bo gram Hu i czasem jakieś s&G wielo stołowe (18, 45, 180)
      i chce sobie przejrzeć jak radze sobie w poszczególnych grach ale jak ustawiam beetwen players albo coś w tournament filtres to i tak wszystko pokazuje mi razem. Jak zrobić żebym mógł sobie każdy rodzaj Sit & Go przestudiować oddzielnie?

Pozdrawiam
  • 2 odpowiedzi
    • AllBastion
      AllBastion
      Brąz
      na forum od: 03.12.2013 Posty: 104
      Kurde teraz to mam problem wziąłem clear filtres i zlicza mi tylko te SnG ktore jestem w kasie a w tych ktorych nie jestem w ogóle nie dodaje ;/ wie ktoś jak to naprawić? Możliwe że to przez to że jak gram Hu 4max i 2max to ktoś mi powiedział jak zrobić żeby w 4maxa liczylo tylko za pierwsze miejsce win a nie dodawało za wygranie pierwszej rundy.

Podpowie ktoś jak poradzić sobie z tym problemem oraz z problemem z postu wyżej, z góry Thx za odp.

edi. dobra wiem jak robić żeby dobrze sumowało wygrane, ale dalej nie wiem jak mogę sobie podzielić Sng na grupy hu 18 i 45 żeby zaobaczyć jak wygląda poszczególna gra.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj AllBastion,

Wybacz za brak odpowiedzi.

Próbowałeś ustawić liczbę graczy w turnieju:

More Filtres -> Number of Players -> Select Filtre Options (beetwen) i wprowadź liczbę graczy.

Pozdrawiam.