[HM2] tworzenie bazy danych

• chakatej
      chakatej
      Złoto
      na forum od: 22.06.2013 Posty: 185
      Witam wszystkich.
      Pewno bylo to na forum juz ale niestety nie znalazlem odpowiedzi. Chce przenstalowac sytem w komputerze, mam holdem managera triala i chcialbym po przinstalowaniu sytemu nei starcic bazy danych (2,3 gb). Nie wiem jak do tego sie zabrac bo boje sie ze zaraz cos pojdzie nei tak a i tak mialem na poczatku problemy by wszystko dzialalo na roznych pokerroomach. Jak narazie zrobilem backup i nie wiem gdzie to zapisalo sie i nie moge znalezc tego. I co dalej? Sory moze to dla niektorych oczywiste ale ja mam problem.
      Z gory dzieki za odp ;)
  • 3 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

wejdź w database-->Backup i będziesz miał podaną ścieżkę, którą wybierałeś ostatnio.

Gdybyś jednak nie miał tego pliku to zrób jeszcze raz backup i nie powienieneś mieć żadnych problemów ze zrobieniem restore po przeinstalowaniu systemu.

Pozdrawiam
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      na forum od: 22.06.2013 Posty: 185
      Okeej znalazlem ten plik HEM BACKUP.... I teraz tylko ten plik zgrywam i tyle? i potem jak przeinstaluje to robie restore i koniec? :happy:
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Dokładnie:)

Jeśli zaznaczyłeś wszystkie opcje, to wszystko będzie wyglądało tak jak przed instalacją nowego systemu.

Jeśli grasz na PokerStars to dodatkowo możesz skopiować sobie plik user.ini oraz notes.nick.xml żeby nie stracić ustawień + notatek z poker roomu.

Dodatkowo warto skopiować sobie folder HM2Archive, w razie awarii zawsze można odzyskać ręce importując je z tego folderu.

Pozdrawiam