[PT4] Zapis części bazy i import w hm1

• hans101
      hans101
      Brąz
      na forum od: 05.09.2009 Posty: 586
      Jak w temacie chce zapisać część bazy przykładowo ostanie 50k handow i zimportować ją w hm1.
      Jak robie poprzez Configure->Export hands->advanced i tak wybieram to póżniej przy imporcie wyskakują błędy

edit:
      Ciekawe że z p* można zaimportować a z micro już nie...
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj hans101,

Format eksportowanych rozdań w PokerTrackerze trochę się różni od tego domyślnego. Hold'em Manager jest bardzo starym programem i nie jest lub niedługo nie będzie rozwijany więc nie wiem czy przejście na niego to dobry pomysł. Nie wiem także czy znajduje się w nim opcja importu bazy z PokerTrackera 4.

Sprawdź folder Processed w PokerTrackerze 4. Mogą tam być oryginalne rozdania.

Pozdrawiam.
    • hans101
      hans101
      Brąz
      na forum od: 05.09.2009 Posty: 586
      Chciałem koledze wysłać baze do analizy...
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Możesz koledze polecić zmianę trackera na nowszego. Nie trzeba wydawać własnych pieniędzy:

-> Nowość: kup zniżkę na Hold'em Manager 2 przez TaF!

Wystarczy dobra wrzuta na Facebooka lub inny portal społecznościowy (o ile Twój znajomy z jakiegoś korzysta).

W PokerTrackerze jest jeszcze opcja eksportu rozdań bezpośrednio do filmu lub na YouTube...

-> Replayer Videos

Jeśli Hold'em Manager 1 nie jest także w stanie pobrać rozdań z folderu Processed lub ich tam nie ma to może być to dobre rozwiązanie.

Pozdrawiam.