[NL2-NL16] Q K nl10

• witoldkoziol
      witoldkoziol
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 51

łapa : Q :spade: K :spade:

Siedze na middle wiec raise o 4 x bb + 1bb za kazdego co sprawdzał.

Jeden koles wchodzi.

FLOP:

A :spade: 5 :diamond: 5 :spade:

Koles wcisnal check, wiec albo nic nie ma i czeka na kolor, albo gra slowplay. Zaryzykowałem i betnalem o 2/3 puli bo przeciez predzej ja wygram kolorem. Koles spasował.

Jak byscie wy to rozegrali? Czy powinienem wcisnac check? Czy dobrze zabetowałem?
  • 4 odpowiedzi
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Po pierwsze: jezeli grasz SSS (a chyba tak skoro umieszczasz rozdania wlasnie w tym dziale) to odpowiedz mi na pytanie: co robisz w tym rozdaniu z KQ ze srodkowej pozycji? Zapoznaj sie lepiej z SHC! To jest podstawa!

Ale skoro juz sie w tym rozdaniu znalazles, to jezeli byles agresorem pre flop (a byles) to flush drawa gramy tak jak made hand, czyli zagrywamy 2/3 puli jezeli jestesmy pierwsi do ruchu badz przeciwnicy czekaja. Wiec zagrales OK. Ale wez lepiej zacznij grac zgodnie z SHC (no chyba, ze nie grasz sss).
    • witoldkoziol
      witoldkoziol
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 51
      gram z SHC poprostu wiedzialem ze nikt po mnie nie wejdzie bo tamci strasznie sztywni sa :P P takie przeczucie mialem, to tak samo jakbym siedzial na late... chodzi mi o samo rozegranie dalej.

GRAM SSS !
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      No to skoro grasz SSS to zwlaszcza na poczatku trzymaj sie SSS w 100%. KQ to jest najgorsza reka z calej tabeli a Ty sobie z nia wchodzisz, bo masz przeczucie? Jak sie ma przeczucie, to sie gra w totka. Nie mozesz na poczatku swojej pokerowej kariery (SSS nl10) naginac podstawowych zasad, bo daleko tak nie zajedziesz! Uwierz na slowo a dobrze na tym wyjdziesz :)

pozdr.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Na przeczuci padlo wielu dobrych zawodnikow. Na nl 10 nie ma przeczucia bo nigdy nie wiesz co trafia przeciwnicy to jest dziwny poziom!!

Na flop ok!!