[NL2-NL16] T T nl10

• witoldkoziol
      witoldkoziol
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 51

łapa : T :diamond: T :heart:

siedze na middle, nikt przedemna nie przebija wiec raise.

koles mnie call.

FLOP :

5 :diamond: K :club: Q :heart:

Do koloru raczej koles nie ciagnie, a na stole wysokie karty, koles wchodzi all in 0.29 resztkami kasy.

Kusilo mnie zeby go sprawdzic, ale odpuscilem bo jednak mogl miec wysoka pare, albo nawet trojke :P

Chyba dobrze ze sfoldowalem?
  • 2 odpowiedzi
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Ja bym juz to sprawdzil. W puli po jego zagraniu jest ponad 1,40$ a wystarczy dolozyc 0,30$. Oprocz was dwoch nie ma juz nikogo w rozdaniu, wiec wiecej napewno nie stracisz. Tak wiec mimo, iz istnieje spore ryzyko, ze jednak jestesmy z tylu, to nalezy dolozyc te 30 groszy.

Aaaaa, no prosze spojrzalem jeszcze raz i widze blad. Skoro Ty byles agresorem przed flopem i na flopie jest was tylko dwoch a pierwszy ruch nalezy do Ciebie to powinienes zagrywac za 2/3 puli! Nalezy robic cont-bety z trashem! Zwlaszcza ze jemu i tak juz tylko grosze w stacku zostaly.

Zle zagrane.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      widzisz padik ja tez czasem oczoplasu dostaje jak wiele zagran opisuje dlatego czasem wybaczcie glupie bledy!!

jasne witold ze nalezalo bet pierwszemu w ramach cb!!Co jesli jednak on byl y pierwszy i zagral ta reszte??

SPRAWDZAMY warto dolozyc zawodnicy z malymi stackami czesto graja As X i pary dlatego ciagle miales szanse byc z przodu!!