[HM2] HM 2 Problem

• dol4r
      dol4r
      Brąz
      na forum od: 20.01.2010 Posty: 70
      Witam

Mam problem z HM 2 , ponieważ jest to moja pierwsza styczność z tym programem , więc na pewno to nie będzie mój pierwszy problem:) Ale po to forum aby się pytać.
      Dobra do rzeczy , HUD nie wyświetla mi się prawidłowo , a mianowicie na jednym stole statystyki są dobrze a na innym stole np. pod graczem 1 są statystyki gracza 5 -pozamieniane. PS oraz HM2 otwieram za pomocą administratora , PS w języku angielskim, NET Framework działa poprawnie.Dodam jeszcze , że np przy niektórych gracza nie pojawiają się statystyki :(

I Prosiłbym jeszcze o porady jak ustawić HUD pod sng (Pokerstars) .Dopiero zaczynam ustawiać i konfigurować ten program a go nie ogarniam:)

Proszę o pomoc !
  • 1 odpowiedź
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

żeby hud rozstawił się prawidłowo musisz zagrać chociaż jedną rękę. W innym wypadku hud będzie rozstawiony losowo. To jest normalne, że nie masz statystyk na niektórych graczy. Skoro nigdy z nimi nie grałeś to na czym program ma bazować?:)

Co do stat to nie jestem specem od SNG, ale jeśli jesteś początkujący to te na razie wystarczą.

VPIP / PFR
      3bet / fold to 3bet
      CB / Fold to CB / AF / WTSD

Poczytaj na forum co znaczą te statystyki i postaraj się powoli z nich korzystać. Najlepiej gdybyś wrzucał dużo rąk do oceny i korzystanie z nich przyjdzie Ci łatwiej.

Pozdrawiam