Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] A J nl 10

• witoldkoziol
      witoldkoziol
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 51

Na rece mam A J, zgodnie z tabelka SHC powinienem wsinac fold bo siedze na early wiec powinienem sfoldowac, ale jakos tak mnie skusilo zeby wcisnac raise :D Koles mnie przebil, a ze ja mialem juz niezbyt duzo hajsu wiec wcisnalem ALL-IN, tym razem los był dla mnie łaskawy bo on mial tylko 6 6 ;P, a odrazu na flopie doszedł mi A :]

Zle to rozegralem, ale mialem farta, powinienem odrazu wcisnac fold, albo po jego przebiciu fold?

Dobrze rozumiem?
  • 2 odpowiedzi
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Po pierwsze ile masz w stacku? 1,35$ co przecie na nl10 jest juz sporo ponizej 15BB. Co wtedy robimy? Uzupelniamy stacka do pelnych 20BB! Trzymaj sie tego mocno! Ja tez na poczatku nie lubialem uzupelniac stacka, traktujac to jako jakas porazke. Nic bardziej mylnego! Teraz uzupelniam stacka nawet jak mam jeszcze te 16-17BB wlasnie po to, zeby wiecej zarobic jak juz trafie swoje karty! I tobie radze to samo!

Co do samego rozdania: zagrales zgodnie z SHC za 4BB, a skoro zostales przebity to zerkasz w druga tabelke. AJ gramy wtedy all-in, jezeli stosunek tego co nam zostalo w stacku do tego co juz wlozylismy do puli jest mniejszy badz rowny 2,5. Policzmy. Wlozyles 0.4$ a zostalo Ci 0.95$. Stosunek mniejszy niz 2,5 wiec all-in uzasadniony! Dobrze zagrane!
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      No tak ale gral AsJ z early position!!Tutaj nalezalo grac fold na poczatku zakladajac ze siedzial bys dalej i podbicie bylo "uczciwe" to all in w pelni uzasadniony!!