[TS] Auto sit in

• Egiza1985
      Egiza1985
      Brąz
      na forum od: 22.01.2013 Posty: 84
      Jestem nowym użytkownikiem Table scaner turbo. Póki co to wersja testowa. Mam pytanie odnośnie opcji auto autowaitlist. Zauważyłem, że wpisuje mnie jedynie na listę oczekujących a nie otwiera stolików gdy jest wolne miejsce przy dobrym stoliku.

Natomiast czy w filtrze graczy i stolików jest gdzieś do ustawienia opcja wymaganej liczby fiszy?
  • 3 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

Program dodaje nas do waiting listy, ale nie otwiera samodzielnie stolików, tylko wyskakuje komunikat ze strony poker roomu z pytaniem czy chcemy dołączyć do stoły, jeżeli zwolni się miejsce.

Natomiast jeśli chodzi o liczbę fiszy to można zmienić sposób segregowania:

Ja robię selekcję trochę inaczej. Nie patrze tylko na to czy na stole gra 2,3 czy 4 słabych fiszów. Patrzę również ile pieniędzy przegrywają, jaki mają PFR, agresję itd. Program często pokazuje, że np. na stole gra 3 fiszów (ustawiony jest w ten sposób, że pokazuje graczy z VPIP>25), jak przyjrzymy się im bardziej, to okazuje się że wcale nie są takimi słabymi graczami więc tutaj najlepiej samemu logicznie dobierać stoły.

Kiedy dosiądę się do stolika, dodatkowo przeglądam dokładnie graczy i swoją pozycję, po czym stwierdzam czy warto na tym sole zostać dłużej, czy może wybrać inny.

Pozdrawiam
    • Egiza1985
      Egiza1985
      Brąz
      na forum od: 22.01.2013 Posty: 84
      Dziękuje za odpowiedź. Po Twoim poście rozumiem, że wybierasz manualnie stoliki sugerując się informacjami z TS. Bo powiem szczerze, że autowait trochę mnie zawiodło albo co bardziej prawdopodobne nie umiem jeszcze się nim obsługiwać. Mimo, że ustawiam wymagane VPIP na stolik to i tak ładuje mnie do stolików gdzie jest ono jedne z najmniejszych. Nie wiem czemu tak się dzieje... Próbowałem nawet wyłączyć całkiem filtr graczy myśląc, że zapisuje mnie do każdego gdzie jest chociaż jeden fisz ale wtedy w ogóle nie zapisywał do żadnego więc chyba obydwa filtry muszą być włączone.
      Pozdrawiam
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

Dalej masz ten problem? Wrzuć screeny swoich ustawień i widoku stolików. Wydaje mi się jednak, że trochę źle interpretujesz działanie tego programu. To że dołączasz do stolików to nie znaczy że musi być tyle samo fiszów, jak w momencie kiedy wybierałeś join waiting list. Często jest tak, że właśnie słabi gracze odchodzą ze stołów i dołączasz do samych regów. Dla pewności jednak wrzuć screeny o które prosiłem,

Pozdrawiam