[PT4] Table tracker czy TableNinja

• Egiza1985
      Egiza1985
      Brąz
      na forum od: 22.01.2013 Posty: 84
      Witam. Mam pytanko odnośnie multitabe'ingu. Posiadam PT4 i postanowiłem urozmaicić moją grę o kolejny soft. Gram cash 10-14 stołów na starsach i naprawdę dużo uwagi poświęcam na table selection co przy takiej liczbie stołów jest uciążliwe. W jaki sposób mogą mi te programy pomóc? Z tego co wiem to table ninja podświetla stoliki, które jako następne będą wymagały uwagi, skanuje stoły i wyświetla info o graczach. Czy jest taka opcja auto zapisywania do fajnych stołów oraz odwrotnie auto sit out jeśli na stole nie ma potencjalnie słabych graczy? Jeśli obydwa programy są porównywalne pod względem jakości i usług to oczywiście wybiorę table trackera bo mam juz PT4.
  • 6 odpowiedzi
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      O ile dobrze pamietam tabletracker jest dodatkowo płatny i(chyba) wykupjesz to na zasasdzie subskrypcji
      https://www.pokertracker.com/products/TT/purchase.php

Nie wie jak table ninja ale chyba TN2 też jest jako abonament płacony co miesiąc i z tego co wiem to słuzy on bardziej do ergonomi gry a nie wyszukiwanie fishy (ale nie wiem bo nigdy nie korzystałem )
      Jak grasz na starasch to masz tam alternatywy do TN2 (chociazby hotkeys wbudowany w soft starsów)

Wg mnie najlepszym programem wspomoagajacym wybór stolików jest tablescanner turbo
      http://pl.pokerstrategy.com/poker-tools/tablescan-turbo/

program ma juz wpisane fitry okreslające kto jest fishem (mozna to zmienić),

JEST OPCJA CIAGŁEGO PRZECZESYWANIA STOLIKÓ I AUTOMATYCZNEI WPISUJE NA WAITING LISTY LUB GDY JEST WOLNE MIEJSCE OTWIERA STOLIK

Nie wiem czy jest opcja wypisywania ze stolików gdy nie ma tam fishy (ja sam oznaczam graczy kolorami i po otwarciu stolika wiem czy chce grac czy nie )

Co najwazniejsze za program płacisz tylko raz (ewentualnie dokupujesz wyższą wersję)
      + podobno program działa na na dwóch komputerach jednocześnie ;) (licencja jest na dwa kompy)
    • Egiza1985
      Egiza1985
      Brąz
      na forum od: 22.01.2013 Posty: 84
      Dzięki wielkie:) gdzieś mi się już ten program obił o uszy a myślałem, że to tylko produkt HEM. Opcja Waitlist jest dla mnie zbawienna. A już miałem kupować tabletrackera a tu w ostatniej chwili... 30 dni testowych więc można spokojnie się zastanowić nad kupnem. Dziękuje raz jeszcze
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      tablescan tez ma chyba 15 dni testowych
    • rufelluto
      rufelluto
      Brąz
      na forum od: 23.03.2012 Posty: 266
      Napisane przez boxer82
      JEST OPCJA CIAGŁEGO PRZECZESYWANIA STOLIKÓ I AUTOMATYCZNEI WPISUJE NA WAITING LISTY LUB GDY JEST WOLNE MIEJSCE OTWIERA STOLIK
      A istnieje taka możliwość?
      Oznaczam kilku graczy w scanerze i przy każdym ich wejściu na stolik chciałbym aby mi automatycznie otwierało ich stoliki, lub dopisywało do waiting listy.
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      Tak jest taka opcja
      Jezeli program nie okresli takiego gracza jako fisha (wg filtrów vpip/pfr AFQ itd- sam możesz ustalić kryteria lub skorzystac z tym co już są) to mozesz takiego gracza oznaczyc ręcznie (oznaczasz jako wieloryb)

Wtedy jeżeli masz uruchomioną funkcję autowaitlist i wpisane odpowiednie filtry to doda cie da listy oczekujących do stolika
      ja mam ustawione tak że mnie dodaje do listy lub otwiera stolik jak jest przy nim fish lub wieloryb (gracz którego sam oznaczam), jednak jak mam otwarte 9 stolików to mnie zdejmuje z listy.
      Sam nie patrze na żadne VPIP stolika , ilości hands itd.
      W połaczeniu z kolorami ze starsów , szybko wiem czy chce grać czy nie

Możesz tez zrobić w druga stronę.
      jak masz gracza który ci nie pasuje i nie chcesz z nim grać to mozesz zablokowac dodawanie do listy stolików na których on gra (z tego nie korzystam)
    • rufelluto
      rufelluto
      Brąz
      na forum od: 23.03.2012 Posty: 266
      No to super. Dzięki za szybką odpowiedź :)