[NL2-NL16] 5 5 nl 10

• witoldkoziol
      witoldkoziol
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 51
      OBRAZEK Z ROZDANIA

Siedze na pozycji dealera. Nikt nie betuje ja na łapie mam 5 5, wiec parka to cos dobrego, skoro nikt nie betuje to callnalem bo jest szansa wyrwac troche grosza.

FLOP:

T :heart: 5 :heart: 3 :spade:

Jestem na late, kazdy przedemna check, wiec ja przebijam o 2/3 pota.

TURN:

2 :spade:

Istnieje obawa ze kolesie ciagna do strita, albo do koloru. Wiec ja bije odrazu 1. Jeden koles sprawdza.

RIVER:

A :club:

Koles koloru miec nie moze, jedynie strita, ale to raczej malo prawdopodobne. Przebijam go o tyle ile on ma jeszcze kasy. Okazuje ze on wchodzi all-in i sprawdza.

Niestety koles jakis glupi myslal ze wygra ze mna z para dziewiątek.

Dobrze rozegrane, czy zagralibyscie inaczej? A moze nie powinienem tak ostro raisowac?
  • 2 odpowiedzi
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Ja bym to zagral inaczej na preflopie. Skoro nikt przed Toba nawet nie zlimpowal a Ty siedzisz na late to robie albo:
      1) pasuje - gdyby byly 1-2 limpy to tez bym dal call - jak trafie seta to sporo zarobie, ale nikt nie limpowal, wiec odpuszczam to sobie
      2) podbijam 3-4BB, aby zgarnac blindy
      Ja tak to rozgrywam, ale skoro Ty wolisz tak to moim zdaniem po flopie grales dobrze! :)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      nie bawimy sie w steal na tym levelu, nie kombinujemy z niskimi parami!!

Fold na pf.

zagranie call w takiej sytuacj ma sens jak masz 2/3 zawodnikow w puli przed soba tak bylo nie oplacalne!!