Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Q 6 nl10

• witoldkoziol
      witoldkoziol
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 51

Na rece Q :spade: 6 :diamond: jestem na BB, wiec check. Trzech typow wchodzi.

FLOP rainbow 6 :spade: K :heart: 6 :club:

Jedyne czego mozna sie obawiac to tego ze ktos ma trojke kroli ale przeciez nie callował by przed flopem tylko betował.

Koles przebija o 0.20, to jest raczej typowy blef wiec ja go jade x2, on znow mnei przebija, wiec ja odrazu wchodze all-in.

Okazuje sie ze on tez ma 6 ale slabszego kickera.

Dobrze zrobilem czy powinienem jednak sfoldowac wczesniej po jego raise?
  • 3 odpowiedzi
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Jak dla mnie dobrze zagrane. Nie można obstawiać, że on też może mieć 6 lub że ma KK - wykonałeś podbicie w okolicach puli, zostałeś przebity więc all-in - zagrane b.dobrze
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Dobrze zagrane! Przy takim flopie ten poczatkowy check trzeba zaakceptowac. Pamietaj jednak, ze flop bedzie umozliwial dobieranie (czy to do str8 czy do koloru), to nie zwalniaj trojki na flopie - betuj jako pierwszy!
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      trojek raczej nie zwalniamy, trzeba bylo betowac jako pierwszy, skoro zdecydowales sie nacisnac check to powinnes byc konsekwetny i dac mu potem call i zagrac check/re na turnie!!Takie delikatne podbicie o jego bet w sumie nic ne wnosi!!

Najlepiej jednak bylo betowac w granicach puli jako pierwszy na flopie i all in wobec oporu!!