[HM2] Brak graczy na liście

• EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Srebro
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 3 840
      Otóż mój problem jest następujący - na liście graczy z której wybiera się hero do raportów nie ma pewnej grupy graczy. Nie to, że nie ma ich w bazie bo mogę spokojnie wyfiltrować(podając za kogo innego hero) i hud w replayerze spokojnie wyświetla ich statystyki. Sam problem pojawił się po załadowaniu do bazy świeżej porcji rączej z wymiany studenckiej i co dziwne jednego spośród 'niewidzialnych' graczy mam na short liscie przy wyborze nicku hero. Jak wybiore tą osobę jako hero to rączki się preloadują a potem zamiast raportów widzę komunikat, że nie ma w bazie rąk na danego osobnika. Tyle, że jak ponownie zmienie hero to przez parę sekund (zanim załadują się raporty dla nowego gracza) widzę ostatni raport z statystykami dla 'niewidzialnego'.

Próbowalem już vacuumów, analyze czy reindeksowania zarówno w hm jak i pgadmin. Wciskałem też hmowi pojedyncze łapy trefnych villainów i nie mam pomysłu jak dalej postępować by naprawić bazę :s_cry:
  • 1 odpowiedź
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Siema,

jak sam pewnie zauważyłeś ten problem jest raczej niespotykany. Niestety nie pomogę Ci w rozwiązaniu (rozmawiałem też innym moderatorem), wszystko co mogło by pomóc sam już zrobiłeś. Może napisz do supportu HM'a? Jeśli chcesz to mogę Ci pomóc w napisaniu wiadomości gdybyś miał problem z angielskim.

Pozdro