[OFICJALNA Pomoc Techniczna] Table Optimizer - program optymalizacyjny na PokerStars

• dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123

Kategoria: narzędzie do optymalizacji stołów na PokerStars
      Za darmo do wypróbowania przez 30 dni: Wypróbuj Table Optimizer
      Więcej informacji: Kliknij tutaj

Czym jest Table Optimizer?

Table Optimizer jest narzędziem optymalizacyjnym dla mass multitablerów na PokerStars. Program pomoże ci zorganizować i ułożyć stoły z niesamowitą skutecznością, dzięki czemu będziesz mógł się skupić tylko na swojej grze!

Pomoc techniczna na forum

Użytkownik: baszczelik
      Rola: Developer
  • 831 odpowiedzi
    • rybluk
      rybluk
      Brąz
      na forum od: 19.09.2012 Posty: 205
      hej mam problem tego typu: gdy chce zainstalowac program, wyskakuje mi komunikat ze nie ma na komputerze MSVCO110.dll
    • baszczelik
      baszczelik
      Złoto
      na forum od: 01.08.2011 Posty: 365
      Wejdź w ten link http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30679, kliknij download, ściągnij VSU_4\vcredist_x86.exe i zainstaluj. To powinno rozwiązać problem
    • Arystes
      Arystes
      Brąz
      na forum od: 26.07.2011 Posty: 422
      Hej!

Testowałem program podczas dzisiejszej pierwszej sesji i byłem zadowolony jednak problem pojawił się gdy szykowałem się do drugiej. Straciłem część ustawień. Między innymi te dotyczące ustawienia stołów (tylko overlap) i zdefiniowane wielkości zakładów. Co dziwne skróty klawiszowe pozostały tak jak je ustawiłem. Czy to jakieś ograniczenie wersji trial?
    • baszczelik
      baszczelik
      Złoto
      Napisane przez Arystes
      Hej!

Testowałem program podczas dzisiejszej pierwszej sesji i byłem zadowolony jednak problem pojawił się gdy szykowałem się do drugiej. Straciłem część ustawień. Między innymi te dotyczące ustawienia stołów (tylko overlap) i zdefiniowane wielkości zakładów. Co dziwne skróty klawiszowe pozostały tak jak je ustawiłem. Czy to jakieś ograniczenie wersji trial?
      Trial nie ma żadnych ograniczeń.
      Rzeczywiście opisywany problem jest bardzo dziwny, nie spotkałem się z nim do tej pory. Czy pomiędzy tymi sesjami zamykałeś TO? Czy mógłbyś zamknąc TO, otworzyć ponownie i sprawdzić czy wszystkie ustawienia się wczytują?
    • Arystes
      Arystes
      Brąz
      Pomiędzy sesjami wyłączyłem cały soft pokerowy więc TO również. Po ponownym otwieraniu sytuacja się już nie zmienia. Hotkeye są, ale pozostałych ważnych ustawień nie mam. Ponownej konfiguracji spróbuję dopiero jutro po pracy. Może będzie wszystko jak należy. Zobaczymy.
    • rybluk
      rybluk
      Brąz
      na forum od: 19.09.2012 Posty: 205
      Napisane przez baszczelik
      Wejdź w ten link http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30679, kliknij download, ściągnij VSU_4\vcredist_x86.exe i zainstaluj. To powinno rozwiązać problem
      dzieki, zadzialalo.

a jest jakis filmik po polsku, jak to poustawiac?
    • gorskey
      gorskey
      Brąz
      na forum od: 24.02.2010 Posty: 106
      Czy mozna ustawic fold na prawym przycisku myszy?
    • baszczelik
      baszczelik
      Złoto
      Napisane przez rybluk
      dzieki, zadzialalo.

a jest jakis filmik po polsku, jak to poustawiac?
      Niestety, nie ma.

Napisane przez gorskey
      Czy mozna ustawic fold na prawym przycisku myszy?
      Można ustawić w Pokerstars.
    • Arystes
      Arystes
      Brąz
      Po ponownym ustawieniu wszystko działa jak należy. Nie wiem z czym był problem, ale to już przeszłość.
    • 7CatWoman
      7CatWoman
      Brąz
      na forum od: 29.10.2013 Posty: 152
      Taka sytuacja:

Gram sobie zooma 4 stoły, chcę aby automatycznie robił się sitout przy np 200bb i odpalał się nowy stół, czy jest coś takiego możliwe w tym programie ?
    • baszczelik
      baszczelik
      Złoto
      Napisane przez 7CatWoman
      Taka sytuacja:

Gram sobie zooma 4 stoły, chcę aby automatycznie robił się sitout przy np 200bb i odpalał się nowy stół, czy jest coś takiego możliwe w tym programie ?
      Nie jest możliwe.
    • pawgat99
      pawgat99
      Basic
      na forum od: 22.04.2012 Posty: 7
      Jak ten program rozpakować ????
    • baszczelik
      baszczelik
      Złoto
      Napisane przez pawgat99
      Jak ten program rozpakować ????
      Archiwum można rozpakować np. przy pomocy programu WinRar.
    • fred7790
      fred7790
      Brąz
      na forum od: 22.04.2013 Posty: 251
      Czasami gdy odpalam sesję TO nie widzi stołów. Muszę zrestartować Pokerstars i dopiero wtedy działa. Komputer zostawiam w trybie uśpienia, Pokerstars i TO cały czas włączone, Windows 8.1. Poza tym table name dla sng podaje typ gry (NL Holdem), IMO bardziej przydatny byłby typ turnieju (6max, 9max KO etc.).

Z góry dzięki za pomoc.
    • baszczelik
      baszczelik
      Złoto
      Napisane przez fred7790
      Czasami gdy odpalam sesję TO nie widzi stołów. Muszę zrestartować Pokerstars i dopiero wtedy działa. Komputer zostawiam w trybie uśpienia, Pokerstars i TO cały czas włączone, Windows 8.1. Poza tym table name dla sng podaje typ gry (NL Holdem), IMO bardziej przydatny byłby typ turnieju (6max, 9max KO etc.).

Z góry dzięki za pomoc.
      Niestety nie udało mi się odtworzyć opisanego problemu. Jeżeli możesz to prześlij zip z logami na adres support@tableoptimizer.com. Logi można znaleźć w katalogu logs w głównym folderze TO.

Jeżeli chodzi o nazwę stolika dla turniejów to jest to dobra sugestia i planuje dodać taką opcje w przyszłości.
    • puszak
      puszak
      Brąz
      na forum od: 14.12.2011 Posty: 533
      Co mam w przypadku takiego komunikatu zrobic?

PokerStars.eu, version: 7.5.9.5 (incompatible)
      The latest compatible version is 7.8.0.6
    • baszczelik
      baszczelik
      Złoto
      Napisane przez puszak
      Co mam w przypadku takiego komunikatu zrobic?

PokerStars.eu, version: 7.5.9.5 (incompatible)
      The latest compatible version is 7.8.0.6
      Zaktualizować pokerstars do najnowszej wersji.
    • fred7790
      fred7790
      Brąz
      na forum od: 22.04.2013 Posty: 251
      Teraz mam gorszy problem - gdy tylko włączę Pokerstars, TO sam się wyłącza.
    • baszczelik
      baszczelik
      Złoto
      Napisane przez fred7790
      Teraz mam gorszy problem - gdy tylko włączę Pokerstars, TO sam się wyłącza.
      Problem jest mi znany, ale nie mam jeszcze rozwiązania. Najpóźniej jutro wyśle Ci specjalną wersje TO z dokładniejszymi logami, która powinna pozwolić mi na znalezienie przyczyny problemu.