[PT4] cb ip & oop

• 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 535
      Witaj Cantona778,

Statystyka ta nazywa się Cbet. Jest kilka wersji tej statystyki więc wybierz tą, której potrzebujesz.

Pozycję ustawiasz w oknie edytora HUD'a lub Popupu;

O statystykę check/fold już się kiedyś pytałeś: ch/f

Nie uwzględnia ona jednak wszystkich akcji. Polecam przeczytać jej opis w PokerTracker 4 -> Configure -> Statistic.

Polecam zapoznać się także z tym tematem: Check-Fold stat

Pozdrawiam.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      okej, ale opis w PT4 jest całkiem spoko.

Których akcji ona nie zlicza?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Napisałeś, że opis tej statystyki jest dobry. To ja mam takie podchwytliwe pytanie. Twoim zdaniem jakie akcje ona zlicza? Czym się różni od statystyki Fold to Probe Bet?

Pozdrawiam.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      Jak dla mnie to probe bet to całkiem inna rzecz. Ale chyba nie wiem:/
      Probe bet bedzie oop? nie można w ogóle uderzyć probe betem na F bo to bedzie zwykły cbet? no to fold to probe bet widze tak: kurde nie rozumie, pomotałem się. A niee nie wiem. Dobrze mówię. Probe bedzie takim floatem oop right?

A jako, że aby był float to agresor musi przeczekac flopa..a że ma pozycje to wylądujemy na T i dopiero wtedy moge floatowac oop betem...

A więc tym się różni.

A opis statystyki to mniej wiecej: % kiedy gracz odpuszcza na bet agresora z preflopu kiedy ten mial mozliwosc cbeta ale tego nie zrobił? czy jakoś tak?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      O właśnie.

Dodatkowo weź pod uwagę, że obie te statystyki biorą pod uwagę, że "ktoś" był wcześniej agresorem. Więc pomijane są np. pule limpowane, bo w nich teoretycznie nie powinieneś się znaleźć.

Pozdrawiam.