[HM2] Jakaś promocja bądź rabat?

• przemasso
      przemasso
      Brąz
      na forum od: 13.10.2013 Posty: 821
      Witam

No więc kończy mi się trial w tym tygodniu. Jakieś tam profity na micro wykręciłem ale nie takie, aby móc zakupić program i jednocześnie nie zmniejszyć znacząco bankrolla. Istnieje jakaś promocją, rabat lub cokolwiek innego co pozwoli na tańszy zakup hm2? Chodźby nawet o te 10$ dolarów taniej. Jakiś czas temu chyba można było zakupić go w lepszej cenie.

Po miesiącu grania z hudem wzasadzie nie wyobrażam sobie grania bez niego :D
  • 9 odpowiedzi
    • Edziorrr
      Edziorrr
      Brąz
      na forum od: 30.07.2011 Posty: 3 479
      Możesz sobie wyrobić licencje. Wejdź na stronkę HM2 i poczytaj.
    • fred7790
      fred7790
      Brąz
      na forum od: 22.04.2013 Posty: 251
      http://www.holdemmanager.com/store/poker-sites.php
    • Culber
      Culber
      Brąz
      na forum od: 25.06.2013 Posty: 864
      Witam was,

podpinam się pod temat bo od tygodnia na forum William Hill mi nie odpowiedział : THREAD

Witam,jako, że nie dorobiłem się jeszcze HM'a noszę się z pomysłem skorzystania z tej PROMOCJI i "kupienia" go za rake.Stąd kilka pytań:
      - ugranie 1000 pts wydaje się bajecznie proste (NL SH 2/4) czy tu nie ma jakiegos haczyka w stylu "HM działa tylko na William" ?
      - czy dostanę bonusy gotówkowe do pierwszej wpłaty ?
      - czy obejmuje mnie promocja jeżeli jestem zarejestrowany na innym roomie sieci iPoker ?
      - jak mniej więcej wygląda cała procedura ? (1.rejestracja na HM2 2.rejestracja na WH poprzez link 3. Gramy do 1000 pkt .... i co dalej ?)
      Edit:Takie mnie naszły wątpliwości czy przypadkiem nie łamię regulaminu forum. Da się podpiąć William Hill do PS.com i jednocześnie grać na HM'a ? odpowiedź na to pytanie jest o tyle istotna, że może mi się bardziej opłacać podpiąć PS.com a HM2 kupić za gotówkę/TAF etc.

Może ktoś z was będzie mi w stanie pomóc. pozdr
    • Najczarniejszy
      Najczarniejszy
      Brąz
      na forum od: 19.12.2010 Posty: 3 133
      Napisane przez Culber
      Witam was,

podpinam się pod temat bo od tygodnia na forum William Hill mi nie odpowiedział : THREAD

Witam,jako, że nie dorobiłem się jeszcze HM'a noszę się z pomysłem skorzystania z tej PROMOCJI i "kupienia" go za rake.Stąd kilka pytań:
      - ugranie 1000 pts wydaje się bajecznie proste (NL SH 2/4) czy tu nie ma jakiegos haczyka w stylu "HM działa tylko na William" ?
      - czy obejmuje mnie promocja jeżeli jestem zarejestrowany na innym roomie sieci iPoker ?
      - jak mniej więcej wygląda cała procedura ? (1.rejestracja na HM2 2.rejestracja na WH poprzez link 3. Gramy do 1000 pkt .... i co dalej ?)
      Edit:Takie mnie naszły wątpliwości czy przypadkiem nie łamię regulaminu forum. Da się podpiąć William Hill do PS.com i jednocześnie grać na HM'a ? odpowiedź na to pytanie jest o tyle istotna, że może mi się bardziej opłacać podpiąć PS.com a HM2 kupić za gotówkę/TAF etc.

Można wpisać tylko jednego polecającego.
      Nie opłaca się podpinać pod hm. Lepiej ugrać ten hajs i kupić samemu..
    • dobranochostel
      dobranochostel
      Global
      na forum od: 16.03.2014 Posty: 1
      :)
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Witam,

niestety w tym momencie nie ma żadnych promocji dotyczących zakupu Holdem Managera 2.

@Culber
      Jeżeli podepniesz konto pod innego affiliate'a to nie będziesz mógł go już podpiąć pod PokerStartegy.com. Tutaj już musisz sam zdecydować, czy dla Ciebie większą wartość ma jednorazowe zdobycie xx$ na zakup Holdem Managera 2, czy dostęp do większej ilości materiałów szkoleniowych, podniesienie skilla i wygrindowanie kasy na Holdem Managera 2.

Pozdrawiam
    • krawczeiro
      krawczeiro
      Brąz
      na forum od: 08.04.2009 Posty: 343
      [SPOILER]
      Napisane przez Culber
      Witam was,

Możesz wyrobić HM2 na winner, titan i will hill. wszystkie należą do sieci ipoker więc praktycznie się nie różnią. Na jednym z nich wygrinduj sobie HM a inny podepnij pod PS, jeśli ci na tym zależy.
    • przemasso
      przemasso
      Brąz
      na forum od: 13.10.2013 Posty: 821
      Napisane przez venatici
      niestety w tym momencie nie ma żadnych promocji dotyczących zakupu Holdem Managera 2.
      A są jakieś planowane? :coolface:
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj przemasso,

Zawsze jest coś planowane :coolface:

Co jakiś czas organizujemy różnego rodzaju promocje, w których można wygrać oprogramowanie lub gotówkę.

Przykładem takiej promocji jest "Twój Dream Team". Baner w mojej sygnaturce. Jeśli będziesz w Top3 najlepszych Taferów w tej promocji to otrzymasz 50 $ na Twoje konto Tell-a-Friend. Za poleconych znajomych także otrzymasz pieniądze, a za nie możesz kupić Hold'em Managera.

Nie trzeba płacić, ani wyrabiać rake'u. Wystarczy polecić kilku użytkowników, a jest to bardzo łatwe :s_wink:

Pozdrawiam.