[inne] PROBLEM--Ratunku!!!

• zuk173
      zuk173
      Brąz
      na forum od: 08.04.2011 Posty: 64
      Witam mam taki problem gram w pokera wszystko pieknie i trafiam np dwa asy i w tym momencie z pokerem 770 czy willlan poker i pokerstarsem zrywaja mi sie połączenia po chwili odzyskuje połączenie nie raz zdążę a nie raz karty mi przepadają tak grać sie nie da.Prosze pomuszcie mi ten problem rozwiązać a i jeszcze że jak gram w karty w szkole na telefonie to mi nic sie nie zacina.
  • 8 odpowiedzi
    • piotereczek
      piotereczek
      Brąz
      na forum od: 27.02.2009 Posty: 7 472
      graj cały czas na telefonie !
    • Fiszu
      Fiszu
      Brąz
      na forum od: 01.12.2010 Posty: 4 385
      Napisane przez piotereczek
      graj cały czas na telefonie !
      potwierdzam
    • zuk173
      zuk173
      Brąz
      gram tam tylko bo jest wi-fi wiec mam problem albo mam słaby komputer lub coś.
    • zuk173
      zuk173
      Brąz
      co chwile mi zrywa połączenie masakra
    • Jarzab86
      Jarzab86
      Brąz
      na forum od: 27.12.2009 Posty: 12 052
      Napisane przez zuk173
      Prosze pomuszcie
      Pomoszemy, tylko powiedz skąd masz internet. Ten w domu, co źle działa. Jaki router? Jaki operator? Jakie łącze?
    • zuk173
      zuk173
      Brąz
      Internet mam z Telekomunikacji,sieć kablowa,z rutera mam podłączone kablem do kompa nie tak jak kolega że ma wi-fi.
    • zuk173
      zuk173
      Brąz
      a na ruterze jest napisane randstrem a ja zbytnio nie znam sie na tym
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj zuk173,

Przeniosłem Twój temat do działu narzędzi pokerowych i pomocy technicznej. Ten dział bardziej odpowiada Twojemu problemowi niż dział pogawędek.

Jeśli problem dotyczy różnych poker roomów nie będących w jednej sieci i jest to problem, który występuje od dłuższego czasu to obawiam się, że problem leży po stronie Twojego dostawcy internetowego.

Problem ten może nie występować podczas przeglądania internetu lub komunikacji np. na Skype. Jednak poker roomy wymagają stałego połączenia z siecią. Podobnie jak np. gry online.

Napisałeś w jednej wiadomości, że korzystasz z wi-fi, a w drugiej, że łączysz się kablem :f_ugly: Trochę ciężko zrozumieć opis Twojego problemu...

Polecam skontaktować się z dostawcą Twojego łącza internetowego, aby sprawdzili przyczynę niestabilnego połączenia. Bardzo ciężko jest nam pomóc Ci nie mając dostępu do Twojego komputera.

Pozdrawiam.