[HM2] Table Scanner 2 nie pamięta ułożenia tabeli

• trzasku
      trzasku
      Srebro
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 019
      Szanowni Państwo,

Mój problem polega na tym że aplikacja Table Scanner 2 w programie Hold'em Manager 2 po wyłączeniu go, resetuje ustawienie poszczególnych kolumn. Chciałbym aby program zawsze przedstawiał kolumny tak jak jest to pokazane na pierwszym zdjęciu, niestety gdy wyłączę program zawsze kolumny powracają do sposobu ułożenia jaki jest przedstawiony na drugim zdjęciu. Czy ktoś spotkał się z tym problemem i jest w stanie mi pomóc?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Z wyrazami szacunku,

Patryk

Tak powinny być ułożone kolumny:

Tak układają się kolumny gdy wyłączę program:

• 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 535
      Witaj trzasku,

Wybacz za brak odpowiedzi.

Obawiam się, że zbyt mało osób korzysta z tego programu aby Ci pomóc. Dlatego sugeruję skontaktować się z supportem Table Scannera 2:

-> Forum: Table Scanner

Pozdrawiam.
    • trzasku
      trzasku
      Srebro
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 019

Obawiam się, że zbyt mało osób korzysta z tego programu
      Dziękuję za odpowiedź. Napisałeś że mało osób korzysta z Table Scanner 2. Chciałbym się zapytać z jakich innych programów do table selection korzysta społeczność PokerStrategy i które poleca? Czy generalnie w ogóle mało osób korzysta z takich programów?
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

również nie znam odpowiedzi na Twoje pierwsze pytanie. Szukałeś w ustawieniach? Może znajduje się taka opcja?

Od kilku dni korzystam z programu TableScan Turbo i na pewno posiadanie go jest EV+. Gram na 2 poker roomach i dzięki niemu mogę wybierać najlepsze stoliki do gry. Pogram defaultowo pokazuje najpierw stoły gdzie gra najwięcej fiszów. Klasyfikowanie graczy można również zmodyfikować.

Ja robię selekcję trochę inaczej. Nie patrze tylko na to czy na stole gra 2,3 czy 4 słabych graczy. Patrzę również ile pieniędzy przegrywają, jaki mają PFR, agresję itd. Program często pokazuje, że np. na stole gra 3 fiszów (ustawiony jest w ten sposób, że pokazuje graczy z VPIP>25), jak przyjrzymy się im bardziej, to okazuje się że wcale nie są takimi słabymi graczami więc tutaj najlepiej samemu logicznie dobierać stoły.

Kiedy dosiądę się do stolika, dodatkowo przeglądam dokładnie graczy i swoją pozycję, po czym stwierdzam czy warto na tym sole zostać dłużej, czy może wybrać inny.

Odpowiadając na Twoje pytanie - tak, na pewno warto, lecz trzeba umiejętnie selekcjonować stoły. Mam nadzieję, że skorzystasz z mojej rady. Gdybyś jednak czegoś nie wiedział to śmiało pytaj, a postaram się odpowiedzieć :sdrink

Pozdrawiam