[HM2] na poker770 nie dział HUD

• olaolaolas
      olaolaolas
      Brąz
      na forum od: 20.03.2013 Posty: 272
      Witam. Ponownie zakładam ten sam temat, to w dziale pokera770 od 2 dni nikt nie odpisał. Więc tak jak w temacie. HUD nie działa. Trzeba jakoś w ustawieniach ustawić aby ręce zapisywało(tak jak ma to miejsce np na pokerstarsie), czy jak? Może ktoś coś poradzić? Z góry dzięki! Pozdrawiam
  • 5 odpowiedzi
    • yatahey
      yatahey
      Brąz
      na forum od: 08.04.2011 Posty: 489
      1. Jezyk masz ustawiony na angielski na 770?

2. Musisz ustawic zapisywanie rozdan, Setting -> System -> Store Hand History Locally

Pozdrawiam
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj olaolaolas,

należy zrobić tak jak radzi yatahey (dzięki :sdrink).

Wrzucam screen'y:

Dodatkowo jeśli grasz na stolikach speed, musisz włączać soft HM'a i 770 jako administrator.

Pozdrawiam
    • olaolaolas
      olaolaolas
      Brąz
      na forum od: 20.03.2013 Posty: 272
      już przed waszymi odpowiedziami pogmerałem w ustawieniach na poker770 i zaznaczyłem to zapisywanie rąk (co jest na drugim screenie), teraz zobaczyłem czy w HM2 mam takie samo ustawienie jak na pierwszym screenie i rzeczywiście mam tak samo. Problem teraz polega na tym że jak zaznaczyłem to zapisywanie rąk w 770 to od razu mi HUD zaczął działać (grałem wówczas turniej darmowy) jednak po przeniesieniu mnie na inny stolik HUD ponownie odmówił posłuszeństwa. Jakieś teraz rady? propozycje? sugestie?
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj olaolaolas,

czy problem dalej występuje? Jeśli przenosi Cie na kolejny stolik, to musisz chwilę poczekać zanim HM załaduje ręce, i wtedy HUD powinien się wyświetlać prawidłowo.

pozdrawiam
    • roza90
      roza90
      Brąz
      na forum od: 24.10.2010 Posty: 265
      .