Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

To deal, or not to deal?

• Atalol
      Atalol
      Brąz
      na forum od: 10.05.2011 Posty: 881
      Mój pierwszy w życiu deal :f_biggrin: Nie wiem czy dobrze zrobiłem, drugi chip leader był bardzo niechętny (raz nawet przerwał deal). W każdym razie jest to też mój największy ship :fuckyeah

Co do deal'a - chciałbym usłyszeć wasze zdanie - czy według was opłacalny czy nie.

Chip count w trakcie deal'a:
      1. Atalol 8,696,791
      2. Reimroc222 4,478,705
      3. Pona4ka1 2,082,504

Wiadomo jak to jest. Niby oddałem 130$ ale mogłem równie dobrze zająć 3 miejsce przecież - nigdy nie wiadomo :thinking:

Polecam filmik Uczniaka o deal'ach - bardzo praktyczna wiedza :f_cool:

PS. Ja co prawda oglądałem go z pół roku temu, ale jako, że była czutka to przy 30 left oglądnąłem znów :truestory:
  • 4 odpowiedzi
    • oneGamble
      oneGamble
      Brąz
      na forum od: 08.07.2013 Posty: 170
      Nigdy deal'a nie robiłem, więc się na ten temat nie wypowiem :) Raz widziałem w Big 2,20 deal przy 4 osobach i gracz, który wygrał po deal'u dostał więcej niż miał przewidziane za pierwsze miejsce przy normalnych wypłatach bez deal'a. Co prawda nie było tego dużo, bo kilkanaście czy kilkadziesiąt dolarów ale zastanawiałem się czym Ci gracze się kierowali przy deal'u.
    • fidelloz
      fidelloz
      Black
      na forum od: 18.09.2010 Posty: 2 284
      Dobrze zrobiles.
      Przy wygranych sporych w stosunku do rolla (rekordowych) polecam robic deale by ograniczyć wariancje.

Sam na Twoim miejscu tez bym go wzial
    • Atalol
      Atalol
      Brąz
      na forum od: 10.05.2011 Posty: 881
      @oneGamble Też słyszałem o takich dealach :D Tu natomiast był ten problem z drugim chipleaderem wiec na speedzie poprosiłem hosta, żeby pokazał chip-chop bo z filmiku Uczniaka wynikało że dla chip leadera najlepszy.

@fidelloz No właśnie ja na starsach gram od niedawna i miałem mały roll (mniejszy niż wygrana) więc byłem super happy :f_biggrin:
    • AABurzaAA
      AABurzaAA
      Brąz
      na forum od: 09.07.2012 Posty: 658
      Deal bardzo dobry. Zazwyczaj jest wg ICM i mniejsze stacki nie chcą się dzielić CC (chip-chop), a jak tobie się udało to bardzo dobrze, bo wg ICM dostałbyś sporo mniej.