Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Railing 5CD SNG - Stellified (rozliczenie -

• Stellified
      Stellified
      Brąz
      na forum od: 22.02.2013 Posty: 3 538
      Roll startowy - 400$.

Dziś dwie dziewicze siódemki zagrane, jedno drugie miejsce, także:

399.40.

Świetny swoją drogą drugi sit, przez 38 min nie dostałem nawet QQ. Oby nie było powtórki z poprzednich staków. Tak jak mówiłem, będę w niedzielę. Do zobaczenia
  • 303 odpowiedzi
    • AABurzaAA
      AABurzaAA
      Brąz
      na forum od: 09.07.2012 Posty: 658
      GL :fdrink
    • KLEKFISZ
      KLEKFISZ
      Basic
      na forum od: 06.02.2014 Posty: 28
      .
    • Kuubek
      Kuubek
      Platyna
      na forum od: 05.06.2010 Posty: 12 157
    • Stellified
      Stellified
      Brąz
      Napisane przez KLEKFISZ
      czemu nie ma nic o niskiej wariancji? :f_rolleyes:
      moze jakiś mod wyjebać to coś z moich tematow na moją prośbę, a przede wszystkim sprawdzić, czyje to jest drugie konto? Ponoć multikonta są zabronione. Bd dźwięczny
    • KLEKFISZ
      KLEKFISZ
      Basic
      .
    • Stellified
      Stellified
      Brąz
      Napisane przez KLEKFISZ
      to moje pierwsze konto i co Ci przeszkadza? po prostu robie to z troski o inwestorow. z cala pewnoscia pokerstrategia powinna to zrozumieć, nie chce napisać wprost, ze jestes slaby dlatego daje to do zrozumienia w inny sposob. padly tu dwa bolesne sformułowania po pierwsze:
      niska wariancja, po drugie 'reg' - jedno i drugie nie ma zadnego powiązania z Toba i Twoim stakingiem. juz wczesniej napisalem, ze z tak porywajacym winnings, piszac soczyste texty w railu kupiles sobie rzesze fanów, mega sick, na szczescie ludzie nie sa na tyle glupi by dac sie nabierac na tanie texty spod warzywniaka. nie obrazaj regularsow nazywajac sie jednym z nich (grasz jeden lub dwa turki na dzień), bo w tym momencie wszyscy powinnismy sie czuc urazeni.

btw. co znaczy być dźwięcznym?
      dobra, sprowokowałeś mnie znowu.

czytałem twoje nędzne wypociny już wczoraj, ale na telefonie, dziś już jestem dostępny więc odpisuję. temat niniejszego wykładu brzmi:

"Jesteś zjebem."

Otóż.

Jadąc po kolei. Przede wszystkim zatroszcz się o siebie. Pobiegaj sobie, poskacz, zrób sobie manicure, cokolwiek, ale nie wyrażaj swojego zatroskania w tak tani i kretyński sposób - dlaczego kretyński? O tym w dalszej części.

Jestem słaby? Być może. Ale nie sądzę. Naprawdę nie sądzę, że mój wkład pracy w naukę tej odmiany jest niski, ba, wg mnie jest skurwysyńsko wysoki. Analizowałem takie materiały, które ty byś przestał czytać po pierwszym zdaniu, bo jesteś na nie za tępy.

Uczepiłeś się jak ten rzep niskiej wariancji, co oznacza że TOTALNIE nie masz pojęcia o tej odmianie, a prawdopodobnie też nie znasz zasad. Pokrótce:
      - wiesz, że gram głownie w odmiany PL? wiesz, że to minimalizuje wariancję? pewnie nie.
      - wiesz, że są tu dwie rundy licytacji, zamiast czterech, co minimalizuje wariancję? pewnie nie.
      - wiesz, że w ogóle tu się wymienia karty i nie ma kart wspólnych, i dalej, że talia ma 52 karty i że te karty się nie powtarzają, co przy dużej dawce umiejętności prowadzi do maksymalizowania edge poprzez dużo lepsze czytanie rąk niż twoi przeciwnicy, co z kolei prowadzi do zminimalizowania wariancji? pewnie nie.
      - wiesz, że umiem w to grać, co minimalizuje wariancję, i przy słąbo obsadzonych turniejach 5cd daje to profity? udowodniłeś, że nie.

Uczepiłeś się też winnings, co potwierdza poziom twej głupoty, a także niski poziom czytania ze zrozumieniem. Dlaczegóż?
      Nie odpowiadam za ofertę Starsów. Nie odpowiadam za to, że majors 5cd ma w puli 750$. Nie odpowiadam za to, że nie grają Amerykanie i że ta odmiana nie jest popularna. Zrobiłem 1200$ na samym 5cd na mikro, bo poza mikro i nielicznymi low 5cd nie istnieje. Wytłumacz mi więc, proszę, gdzie, do chuja, miałem nastukać więcej? Masz jakieś zajebiste pomysły, czy tylko potrafisz kłapać ozorem?

Uczepiłeś się również stwierdzenia 'reg'. Ok. Że mało gram. Ok.
      Więc powiedz mi także, co mam grać? Wymyślisz i zasponorujesz dla mnie większą ofertę 5cd? A może wymyślisz nowe zasady 5cd, które umożliwiałyby grę na większej ilości stołów, bez straty value, niż 5-6? (dodam, że staram się nie grać więcej niż 4 na raz).
      Jak krowie na rowie więc zapodaję temat pod rozważania. Gdzie i kiedy mam grać więcej?
      A wracając jeszcze do rega - tak, jestem regiem. Siadam do wszystkich, siadam pierwszy, siadam, gdy mam czas. Inni regowie traktują mnie z szacunkiem, pytają o zagrania, kulturalnie się witamy i żegnamy, bo spotykamy się codziennie. Tak, jestem regiem, bo gram z każdym i często wygrywam - masz z tym problem?

I dlaczegóżto masz do mnie pretensje, że piszę soczyście? To źle, że dobrze posługuję się ojczystym językiem? Źle, że znam mądre słowa i umiem nimi operować? Powinienem zawsze wszystko pisać skrótami, tak?

Nie wiem o chuj ci chodzi, naprawdę. Czepiłeś się mnie i jakoś muszę z tym egzystować. Wiedz jednak, że twoja opinia gówno dla mnie znaczy, a to, co tutaj napisałem i tak jest dosyć istotne, bo rozwiewa wątpliwości. Z mojej strony to DEFINITYWNY koniec. Żegnam.
    • BleakAmaranth
      BleakAmaranth
      Black
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 2 127
      kropka musi byc, moar pls
    • Stellified
      Stellified
      Brąz
      regnąłem się, zobaczymy, czy bozia da nam dziś jakieś granie. pozdro
    • edwardacki
      edwardacki
      Brąz
      na forum od: 27.01.2009 Posty: 143
      gl :sdrink
    • Stellified
      Stellified
      Brąz
      z jakąś taką satysfakcją komunikuję, że wygrawszy dwie pierwsze siódemki

roll: 435.96

nie wiem, czy dam radę jeszcze pograć, zresztą i tak chwilowo jest pusto. dam znać.
    • KLEKFISZ
      KLEKFISZ
      Basic
      .
    • Stellified
      Stellified
      Brąz
      Zagrałem jeszcze jedną siódemkę, niestety bez historii, także mamy 428.96.
      Już nie mam siły dziś siedzieć, muszę odpocząć, obozy są wyczerpujące, szczególnie dla wątroby :badteeth:

Pozdrawiam i do jutra :fdrink
    • KLEKFISZ
      KLEKFISZ
      Basic
      .
    • SlaybackShark
      SlaybackShark
      Złoto
      na forum od: 13.06.2011 Posty: 1 194
      co to za matoł :facepalm:
    • tojaczajka
      tojaczajka
      Brąz
      na forum od: 02.04.2012 Posty: 1 348
      .
    • animus05
      animus05
      Brąz
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 925
      Jakiś mod mógłby wreszcie wziąć się do roboty i upomnieć kolegę lub poczęstować go globalem.
    • Stellified
      Stellified
      Brąz
      odpaliła się dziewicza piętnastka, zobaczymy co przyniesie

trudno mi powiedzieć ile dziś zagram, także nie mówię nic. z volumenem się wyrobię ;)
    • Stellified
      Stellified
      Brąz
      no niestety po piętnastce, dwa największe fisze wyfiszowywały karety i strejt flasze, na tapecie siódemka
    • Stellified
      Stellified
      Brąz
      'Objawy wariancji w 5cd'

v1.27Feral Cow Poker
      PokerStars Pot Limit 5 Card Draw ($6.48+$0.52) t75/t150 ante t15 - 5 players

CO: t2,200
      Button: t1,363 (Hero)
      SB: t3,007
      BB: t855
      UTG: t1,575

Dealing Hands: (t300) :Jd: :Jc: :Js: :3d: :2d: (5 players)
      [i]2 folds[/i], Hero calls t150, [i]SB folds[/i], BB checks

First Draw: (t450) (2 players)
      BB discards 3, Hero discards 1,
      :Jd: :Jc: :Js: :3d: || :Kc:
      BB bets t150, Hero raises to t525, BB calls t375

Hero showed :Jd: :Jc: :Js: :3d: :Kc: , three of a kind, Jacks
      BB showed :3s: :Qc: :Qd: :9h: :Qs: , three of a kind, Queens
      BB won t1500