[HM2] Zagubione rece?

• xTcWarMaster
      xTcWarMaster
      Brąz
      na forum od: 31.07.2008 Posty: 3 156
      Witam. Mam problem od jakiegoś czasu. HM2 gubi ręce, tzn nie wszystkie rozdania są zapisywane, czasem te na plus czasem te na minus.

Objawia się to tym, że czasem jednego dnia zgubi 3-5 rąk ważnych czasem mniej a czasem żadnej, jednak w skali miesiąca to jednak mnie irytuje bo tego może się nazbierać i robić mi sporą różnicę między Casherem a wynikiem w HM.

Radziłem sobie z tym, ze kazdego dnia lub po każdej sesji prosiłem o rozdania z przed momentu ale to wiadomo jest uciążliwe.

Da się jakoś poprosić P* o np rozdania z całego miesiąca? Albo coś zrobić by HM przestał gubić?
  • 7 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej xTcWarMaster,

na Twoim miejscu przeinstalowałbym całkowicie bazę wraz z PostgreSQL. Uzyj do tego najlepiej jakiegoś programu typu Revo Uninstaller. Usuń też PostgreSQL'a i zainstaluj całość na nowo. Najwyżej wcześniej zrób backup ustawień Holdem Managera i po instalacji daj Restore. Możliwe, że sama baza coś szwankuje.

Pozdrawiam.
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      na forum od: 03.05.2009 Posty: 1 303
      poprzez zakladke kontaktu z klienta pokerowego lub mailowo
      prosisz o wszystkie rece z danego okresu
      pamietaj napisz wszystkie bo tak z automatu przysylaja 200 ostatnich
    • xTcWarMaster
      xTcWarMaster
      Brąz
      reinstalowac i od nowa to robić to nie bardzo mi się chce, bo mam baze z niemal 2 lat. Ale będę ich co miesiąc prosił o ręce ;d
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Hej,

Ja tylko wspomnę, że wynik pokazywany w Hold'em Managerze oraz wynik pokazywany w oprogramowaniu pokerowym praktycznie nigdy nie będzie taki sam. Zawsze pojawią się rozdania, które są błędnie zaimportowane lub podczas zapisu rozdania przez klienta danego poker roomu pojawią się błędy.

Pozdrawiam.
    • Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      na forum od: 04.03.2010 Posty: 2 114
      a ja mam pytanie bo wplacilem 100$ na winner (z czego wyrobilem 10$ bonusu) grajac speed nl20, w hm2 pokazuje mi +343$ winrate...a roll mam 346$..skad taka roznica? tak jakby mi wcielo 100 dolcow...do tej pory na zadnym roomie w hm2 nie bylo wielkiej roznicy, moze lepiej zmienic tam walute na euro w hm2 bo sa jakies cyrki?
    • xTcWarMaster
      xTcWarMaster
      Brąz
      Przysłano mi rozdania. Ubytek był 2.5% rozdań z tego okresu. Wychodziło 32h ubytku na godzinę ;/. Sporo.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj Rinnok,

Ciężko powiedzieć co spowodowało taką różnicę. Walutę konta powinieneś móc zmienić po kontakcie z supportem.

Jednak tak jak wcześniej wspomniałem to nie jest nic dziwnego, że tracker pokazuje inny wynik od poker roomu.

Pozdrawiam.