Cash playerzy nie gesi i tez sukcesy maja !

• tabledestroyer
      tabledestroyer
      Brąz
      na forum od: 04.06.2013 Posty: 738
      Chcialem sie pochwalic i jednoczesnie zareklamowac. Nie tak spektakularne jak ship 400k Ololola czy 80k pyszalka w sm ale jak na ~290h gry calkiem dobry a co najwazniejsze malo wariancyjny wynik. 90% FR

A druga sprawa. Jezeli ktos gra nl100 FR Zoom, albo nl100 sh zoom albo nl200 sh zoom (tutaj dopiero raczkuje i idzie mi srednio jak widac) to chetnie wspolnie porozkminialbym regow i porobil dobre notatki.

Ostatni Post GG i Robmafa sklonil mnie juz do zmiany huda teraz czas na poprawe gry a nie bezsensownie klikanie i robienie volume i granie slabo jakosciowo "byle vpp lecialy".
  • 24 odpowiedzi
    • wukaesiak
      wukaesiak
      Brąz
      na forum od: 21.06.2009 Posty: 13 948
      graty :sdrink
    • JohnyMighty
      JohnyMighty
      Brąz
      na forum od: 01.03.2012 Posty: 1 925
      GRatz !

4 stoly zoom na raz grasz ? Ta probka to z ilu miesiecy ?
    • Stellified
      Stellified
      Brąz
      na forum od: 22.02.2013 Posty: 3 351
      no ładnie, ładnie
    • yarish
      yarish
      Brąz
      na forum od: 02.02.2011 Posty: 1 383
      Dlaczego zrezygnowałeś z SNG?
    • tabledestroyer
      tabledestroyer
      Brąz
      gralem i zwykle stoliki (12-18 FR) i sh ~9-10 a zoom gram 4 zazwyczaj, a czasem tez gram 4 FR 100zoom + 2 nl50 FR albo zamiast tego 2 SH 100 zoom, a ostatnio 4 sh 200 zoom bo nit ringi troche nudne (za to jak na zlosc ida mi najlepiej). No i czasem omaszke tez pykne - ale to raczej jako odskocznia od holdema.

3 miesiace okolo, ~290h gry pokazuje hm. Najwieksze $/h mam grajac 6 zoom FR bo wtedy gram okolo ~1350 rozdan /h
    • tabledestroyer
      tabledestroyer
      Brąz
      Napisane przez yarish
      Dlaczego zrezygnowałeś z SNG?
      Dosc mocnego swinga w dol zlapalem na 60$ + zaczalem grac 60-100$ 6max sng i tez mocny swing, lacznie ~5-6k$ i jakos mi obrzydly. Dodatkowo:

- brak przerwy jak w mtt 5 minut chociaz na ta godzine i trzeba siedziec minimum 3-4h jako jedna sesja (a najlepiej 2 takie dziennie grac)

- roll oraz swingi np na 30$ sng 18man - 4500-6000$ potrzeba i swingi mamy po ~2k i nawet 3k sie moze zdazyc a $/h mamy mniejszy niz grajac nl 100FR gdzie potrzebny roll to z 3000-4000$ a swingi sa z 2-3 razy mniejsze oraz $/h wieksze

Dlatego obserwuje wycioreksa jak mu pojdzie ta SNE, bo sam mialem takie plany na ten rok ale to nie na moje nerwy. Ciekawy jestem czy podola (kibicuje)

No i jeszcze 1 minus sng - krotko je gralem ale mimo to ciezko o duzy edge nad srednim regiem nawet a w cashach jednak jezeli znamy rega i jego leaki to mozemu duzo na tym zarobic a na sng mamy edge typu : luzniej shipne bo duzo folduje (gdzie to duzo znaczy np ~20% za duzo) a w cashu np gosc obierze linie ktora zdradzi sile jego reki i wiemy co ma i mozemy zagrac idealnie.
    • yarish
      yarish
      Brąz
      na forum od: 02.02.2011 Posty: 1 383
      .
    • JohnyMighty
      JohnyMighty
      Brąz
      na forum od: 01.03.2012 Posty: 1 925
      Napisane przez tabledestroyer
      gralem i zwykle stoliki (12-18 FR) i sh ~9-10 a zoom gram 4 zazwyczaj, a czasem tez gram 4 FR 100zoom + 2 nl50 FR albo zamiast tego 2 SH 100 zoom, a ostatnio 4 sh 200 zoom bo nit ringi troche nudne (za to jak na zlosc ida mi najlepiej). No i czasem omaszke tez pykne - ale to raczej jako odskocznia od holdema.

3 miesiace okolo, ~290h gry pokazuje hm. Najwieksze $/h mam grajac 6 zoom FR bo wtedy gram okolo ~1350 rozdan /h

Ok, calkiem przyjemna 3 miesieczna pensja :nh

Przyjmij zapro, chcialbym sie ciebie jeszcze cos podpytac :)
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 3 924
      Czuje się rozczarowany. Czasami cię widziałem na stolikach i myślałem że to ten _wielki_ saphael , a tu lipa i marna podróba ;/ Gratki niemniej fajnych wyników :)
    • tabledestroyer
      tabledestroyer
      Brąz
      Napisane przez EmiyaKiritsugu
      Czuje się rozczarowany. Czasami cię widziałem na stolikach i myślałem że to ten _wielki_ saphael , a tu lipa i marna podróba ;/ Gratki niemniej fajnych wyników :)
      do tego pomylilem sie w jego nicku :D on byl sapheal a nie saphael :D
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 3 924
      No to kolejny minus bo przez Ciebie przekręcił mi się w pamięci nick tego wspaniałego gracza ;/
    • ErHB01
      ErHB01
      Brąz
      na forum od: 06.08.2012 Posty: 1 028
      Brales jakies coachingi czy sam pracowales nad gra ? (cash)
    • tabledestroyer
      tabledestroyer
      Brąz
      Sam. Ogolnie, zaczelo mi lepiej isc kiedy:

- przestalem grac przemeczony
      - zaczalem grac a nie klikac (kiedys stosowalem zagrania typu auto cold 4bet np z KQo czy AQo a teraz zdaza mi sie nawet to foldowac do 3beta od razu a na innego przeciwnika zagrac nawet z AOo 4bet call za 100bb)
      - modernizacja huda/pop upow - dolozylem Raise 1st in do huda - cos pieknego
      - zaczalem sie zastanawiac czy dobrze zagralem dana reke od razu po rozdaniu i czy dalo sie lepiej
      - przestalem tiltowac (od razu koncze przy pierwszym objawie tiltu co minimalizuje straty)

Nastepny wykres kiedy wygram 50k :challenge

ps. dalej szukam osoby do wspolnego rozkminiania regow. Niestety nikt sie nie zglosil :/
    • Woocash
      Woocash
      Brąz
      na forum od: 11.06.2010 Posty: 1 865
      No powiem Ci ze motywujesz do pracy, zajebiste wyniki :)

Załóż bloga - chętnie bym poczytał jak sobie ludzie radzą 2/3 levele wyżej :D
    • tabledestroyer
      tabledestroyer
      Brąz
      Jak zaczynalem grac sng to zaczalem prowadzic, ale raczej male zainteresowanie bylo wiec przestalem. Widze ze tez grasz zoom fr, takze do zobaczenia niedlugo przy stolach :sdrink
    • LukeKazik
      LukeKazik
      Brąz
      na forum od: 05.02.2014 Posty: 1 720
      @tabledestroyer

Ile czasu już grasz w pokera online na poważnie? Widzę, że zarejestrowałeś się w czerwcu 2013, a tu zgarniasz takie sumy i właśnie zastanawiam się czy to możliwe, że w ledwo ponad pół roku tak ogarnąłeś pokera czy po prostu założyłeś nowe konto itp.
    • tabledestroyer
      tabledestroyer
      Brąz
      Napisane przez LukeKazik
      @tabledestroyer

Ile czasu już grasz w pokera online na poważnie? Widzę, że zarejestrowałeś się w czerwcu 2013, a tu zgarniasz takie sumy i właśnie zastanawiam się czy to możliwe, że w ledwo ponad pół roku tak ogarnąłeś pokera czy po prostu założyłeś nowe konto itp.
      Nie mialem konta bo uzywalem kolegi zeby filmiki ogladac. Ale juz tego oczywiscie nie praktykuje. Na powaznie tzn ? Poczatki to juz z 3 lata temu, pogrywalem troche jak szlo dobrze to wiecej jak slabiej to cashout/wyjscie na wyzsze stawki i przegranie wszystkiego i kilkumiesieczna przerwa.

Rok temu gralem nl10 sh/fr a nawet przez chwile na nl5 bo nie mialem za co. Pozniej zagralem ponad 100k rozdan na nl25 z tego co pamietam okolo 3,5bb/100 winrate tylko, pozniej omahe gralem przez jakies 2 tygodnie plo50, pozniej sprobowalem sitkow - najpierw 45 man, pozniej troche 180, pozniej 18 many na ktorych zbudowalem niezlego rolla pomimo ze ostatnie ~1,5 miesiaca byly nienajlepsze na nich, no i pozniej juz nl50 FR, nl100 FR i teraz jestem na etapie nl100 FR mozna powiedziec ale gram tez troche nl200 sh zoom - ale idzie mi dosc srednio (okolo 1-1,5bb/100) i prawdopodobnie zejde na nl100 sh zoom albo bede gral dalej FR. Pewnie tez omaszke od czasu doczasu zagram.

Kusi mnie tez mtt bo nigdy nie gralem ich na powaznie, ale to musze uzbierac wiekszego rolla bo wiadomo swingi duze
    • jubi89
      jubi89
      Platyna
      na forum od: 10.12.2009 Posty: 633
      Wysłałem zaproszenie
    • karlick
      karlick
      Brąz
      na forum od: 20.06.2010 Posty: 1 500
      Witam,

Gratuluję wyników i jednocześnie jestem zaszczycony że taki Gość wpadł na mój blog i jeszcze udzielił kilku wskazówek :fdrink

Gdybyś mógł napisać kilka powodów przewagi FR nad SH wg Ciebie, byłbym wdzięczny.

Niesamowite wyniki - respect.
    • 1
    • 2