Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Challenge 10 x 10

• Alvaroo1
      Alvaroo1
      Brąz
      na forum od: 24.02.2013 Posty: 157
      Cel challengu: 50$ ---> 500$
      Czas trwania: 17 lutego 0:00 - 26 lutego 23:59

Zapowiada się teraz trochę czasu wolnego, więc wpadł mi do głowy taki oto challenge. Chcę w ciągu 10 dni uzyskać dziesięciokrotność rolla, czyli z 50$ zrobić 500$. Plan ambitny, wymagać będzie dobrej gry i masakrycznego volume, jednak moje doświadczenie i zwykła matematyka pokazują, iż jest to wykonalne. Będę grać wyłącznie zooma a zdobyty rakeback włączam do profitu (niestety w tym miesiącu mam tylko silverstara...).

Plan:
      - zaczynam od 4 stołów nl5 zoom FR, nie wykluczam ewentualnego dokładania 1-2 stołów SH, liczę na osiągnięcie winrate'u na poziomie 10bb/100
      - przy 30$ schodzę na nl2 i cisnę 4 stoły FR i 4 stoły SH aby jak najszybciej wrócić na nl5 (wiem z doświadczenia, że nawet grając te 8 stołów zooma jednocześnie na nl2 można robić kilkanaście bb/100)
      - przy 200$ wchodzę na nl10 i do końca challengu masakruję 4 stoły FR, planowany winrate to 7bb/100.
      - busto nie wchodzi w grę, nie wierzę w tak złego runa, że przegram 15 BI na nl2 :facepalm:

Kluczowy oczywiście będzie początek. Wierzę, że nie będę musiał schodzić na nl2 i już w czwartek/piątek zamelduję się na docelowej dziesiątce. Planuję volume na poziomie 10kH dziennie, grać będę w większości nocami, zatem spodziewajcie się wpisów o 5-6 rano :D

Jeśli challenge zakończy się niepowodzeniem, to wśród osób które chociaż raz skomentują moje zmagania zrobię losowanie, a jego zwycięzca otrzyma ode mnie 20$ przelewem na PokerStars :fdrinkWierzę, że zmotywuje mnie to do jak najlepszej gry.

Dlaczego ten challenge? Jeśli zakończy się sukcesem to będę mógł spokojnie powiedzieć, że miażdżę mikrostawki i jestem gotowy do gry na nl25. Ponadto wygrane 500$ odłożę sobie na fajne wakacje (planujemy z kumplami wybrać się na Kretę). ;)

Wpisy będą codziennie, 3majcie kciuki i pozdro! :f_cool:
  • 31 odpowiedzi
    • 1
    • 2