[HM2] Małe problemy z hud

• MateQC
      MateQC
      Brąz
      na forum od: 08.05.2010 Posty: 535
      Witam.

Od jakiegoś czasu gram sobie rush na FTP i hud chodzi całkiem dobrze, jednak czasami zauważam jakby "skakanie" huda, tzn. statystyki graczy są dobre, za chwilę wskakują zupełnie innych graczy, znów zmieniają się na właściwe i tak w ciągu rozdania czasami i po kilka razy zdarzy się zmienić. Można na to jakoś zaradzić, bo to jednak trochę mylące czasami.

Pozdrawiam
  • 6 odpowiedzi
    • Bedni87
      Bedni87
      Brąz
      na forum od: 21.12.2009 Posty: 236
      Hej mam taki sam problem od dziś po update HM2,
      wygląda to tak jakby preffered seat sie zresetował,
      sprowadza sie to do tego że każdy stół ma inne ustawienie statów, np. na jednym właściwa jest o 2 w prawo, na drugim o 1 w prawo itd. że nie mogę ręcznie poprzesuwac bo dana statystyka odpowiada graczowi na innym miejscu w przypadku innego stolu ! <sick>
      robilem takie rzeczy do tej pory:

wchodze w: site options > pokerstars > i na dole jest preffered seat, daje np. 6max i jest z prawej nr miejsca NONE, ustawiam wiec na #3
      i daje CLOSE, (bo nie widze zadnego save itp) a gdy znow otworzę to okienko to ponownie jest NONE -__-

próbuje też w hudzie podczas gry, klikam na środku w "zębatkę" do settings ( w tym segmencie do wyswietlania poprzednich rozdan na tym stole) i tam jest takie male okienko i tez jest cos o preffered seat " <<< >>> SET SEAT"
      ale to też działa wariacko tj. przewijam tymi strzałkami aż sie ustawi jak chce, daje SET seat, a on mi znów przemienia !!
    • Byrtam
      Byrtam
      Brąz
      na forum od: 13.02.2010 Posty: 62
      Mam dokładnie to samo i nic nie potrafię z tym zrobić.
    • Bedni87
      Bedni87
      Brąz
      napisalem im zgloszenie uzywajac opcji feedback na samym dole okna HM2,
      opisalem dokladnie jak w poscie powyzej,
      moze poleci jakis quick fix, bo to wyglada na oczywistą kichę po ich stronie.
      ten asynchron statów + niezapisywanie sie ustawien w site options
    • MateQC
      MateQC
      Brąz
      Hmm... no u mnie to wygląda trochę inaczej, bo staty są na odpowiednich miejscach i dobrze przypisane do każdego gracza, jednak chwilowo zmieniają się na staty te "default" bo pokazują się tylko 4 inne zupełnie statystyki w jednej linii. Update robiłem, ale nie zmieniło mi się nic ze zmianą miejsce. Dzieje się tak tylko na rushu na FTP, bo póki co nigdzie indziej nie gram i nie mogę sprawdzić.
    • MateQC
      MateQC
      Brąz
      I jak ? Support HM'a coś odpisal ?
    • Bedni87
      Bedni87
      Brąz
      Dyskusja trwa w tym wątku więc może tam się przenieś(cie)
      Preferred Seat