[PT4] Usuwanie rozdań laggi...

• 6 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj dzixxx,

Jest to naturalne zachowanie PokerTrackera. To baza PostgreSQL wtedy usuwa rozdania.

Sądząc po tym, że masz bardzo stary system, obawiam się, że i parametry Twojego komputera nie są najlepsze, dlatego musisz trochę poczekać.

Usunięcie części rąk i PT4 zwieszający całego kompa

Pozdrawiam.
    • dzixxx
      dzixxx
      Brąz
      na forum od: 10.12.2012 Posty: 1 020
      Mam xp a wymagania wysokie bo 3 gb ramu 2x3ghz dobra grafika ale ona raczej nie ma znaczenia.
    • Jarczyk
      Jarczyk
      Brąz
      na forum od: 27.05.2012 Posty: 216
      Ja mam problem tego typu ze przy sciaganiu rak "get hands while playing" Tracker zuzywa 100% procesora i wszystko laguje a HUD wskakuje mi dopiero po dlugim czasie ... Probowalem juz wielu rzeczy i chyba wychodzi na to ze mam za starego kompa bo gdy baza danych jest wieksza niz 4-5GB to zaczynaja sie robic walsnie takie jaja. Mial ktos podobny problem i czy to moze byc faktycznie wina kompa ?
      Komp juz faktycznie leciwy
      3GB RAM, 2Ghz procek, karta graficzna jest wprawdzie nowa ale dysk ma juz z 10 lat ;p

EDIT stworzylem nowa baze odpalilem testa i problem ten sam. Zaczelo sicagac handy a po chwili zuzycie procka 100% handy sie nie sciagaja trzeba czekac znaczna ilosc czasu zanim program zakminii i HUD sie wczyta...
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Miałem identyczny problem przez dłuższy czas... problem rozwiązał się praktycznie sam ok. 2 tygodnie temu system operacyjny już nie wstał.

Wymieniłem dysk dwardy w laptopie, a stary po podłączeniu do zewnętrznej kieszeni dalej nie działa poprawnie...

Możesz sprawdzić czy to jest wina dysku twardego lub bazy danych. Utwórz testowo nową bazę danych (nie zapomnij ustawić jej jako aktywnej) i zobacz czy problem wystąpi ponownie. Jeśli tak będzie to obawiam się, że będziesz musiał poszukać nowego dysku.

Ja wymieniłem dysk na SSD. Zamontowałem go co prawda do starego laptopa, ale nie żałuję wydanych pieniędzy. Wygodniej się pracuje i nie mam na myśli tylko PokerTrackera.

Pozdrawiam.
    • Jarczyk
      Jarczyk
      Brąz
      na forum od: 27.05.2012 Posty: 216
      Hmm sam dysk nie powinien byc problemem (mam namysli zakup) tylko obawiam sie ze abym mogl wstawic taki dysk do mojego kompa to trzeba bedzie wymienic cala dusze tej machinerii :D
      Zrobilem nowa baze i problem jest ten sam tazke albo wymiania sprzetu albo gramy bez HUDa :)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Ja umieściłem dysk SSD w starym laptopie: C2D t7500 2,2 GHz + 2GB ram'u, nie mam SATA3 więc wykorzystuję tylko połowę możliwości dysku :s_frown:

Przy zakupie nowego komputera, przeniosę dysk do nowej jednostki. Z montażem HDD nie ma problemów w starych komputerach. SATA jest kompatybilna wstecz to nie jest pamięć RAM czy dysk twardy, żeby wystąpiły większe problemy.