[HM2] Import rąk hm2

• mrbit102
      mrbit102
      Brąz
      na forum od: 16.12.2012 Posty: 1 024
      Witam
      Dzisiaj przeinstalowałem program hm2. Przy instalacji załadowałem moją starą bazę danych lecz program nie pokazuje moich rąk. Czy można w jakiś sposób te ręce przywrócić aby widzieć wykresy itp? Nowe ręce importuje bez problemu. Dodam że sprawdziłem i nie są włączone żadne filtry. Jak włączę zakładkę reports>cash results graph wyświetla mi info "no hands to graph" jak jeszcze kilka godzin temu przed przeinstalowaniem były w tej bazie :)
      Ręce przeciwników też się nie ładują gdy mam ich przy stole.
  • 8 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      A wybrałeś w ogóle hero?

Ręce przeciwników też się nie ładują gdy mam ich przy stole.

Odpalasz soft jako administrator?
    • mrbit102
      mrbit102
      Brąz
      Tak wybrałem hero. I też dziwne bo na liście z której wybieramy hero są wyszczególnieni wszyscy przeciwnicy których mam w bazie zapisanych oraz ile rąk rozegrali. Co do rąk które się nie ładują to chodzi mi o to gdy siadam przy stole i wiem że mam ponad 100h na przeciwnika (grałem z nim jeszcze wczoraj) w bazie teraz w hudzie ręce liczą mu się od 0 tak jakbym grał z nim po raz pierwszy. Nie mam włączonych session stats.
      Wygląda to tak jakbym stworzył nową bazę ale jest to stara baza w której są ręce zapisane lecz się nie ładują.
      Zawsze otwieram poker room jako admin. Problemy są tylko z zoom/speed itp. gdy nie otwieramy jako admin a zwykłe stoły działają bez problemu.
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Twój problem jest dla mnie co najmniej dziwny, jedyne co mi przychodzi na myśl to zrobienie vacuum przez pdgadmin.
    • mrbit102
      mrbit102
      Brąz
      Mam jeszcze problem z replayerem w hm2. Przez to właśnie zrobiłem reinstal. Otóż jak wrzucę sobie kilka rąk i chcę je odtwarzać po kolei to hud nie aktualizuje się przy kolejnej ręce tylko zostaje taki jak przy poprzedniej ręce mimo że przeciwnicy inni ręka też. Muszę samemu odznaczyć huda i zaznaczyć na dole w options aby wczytał się jeszcze raz i wtedy jest dobrze. I tak przy każdej ręce.
    • mrbit102
      mrbit102
      Brąz
      Przywróciłem ustawienia fabryczne programu i problem z replayerem zniknął lecz rąk jak nie był tak nie ma. Niby w bazie są zapisane ale nijak można je znaleźć.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć mrbit102,

na pewno odpalasz również Holdem Managera jako admin?
      Spróbuj zrobić kopię zapasową folderu:
      C:\Users\{username}\AppData\Roaming\HoldemManager\Config
      Następnie go wywalić i włączyć Holdem Manager, który stworzy go na nowo.

Daj znać jak poszło.

Pozdrawiam.
    • mrbit102
      mrbit102
      Brąz
      Napiszę co zrobiłem wczoraj aby było bardziej zrozumiałe :) przeinstalowałem hm2 ponieważ miałem problem z replayerem. Po ponownej instalacji i wczytaniu bazy hm nie wczytał moich starych rąk. Rozegrałem kilka rąk myśląc że coś zaskoczy ale nic się nie działo a nowe ręce bez problemu się ładowały. Dzisiaj rano przeinstalowałem system bo komputer już tego wymagał. Zrobiłem przed tym backup bazy danych. Wczytałem w hm-ie tą bazę i wciąż niema tych starych rąk ale jest tych kilka ostatnich rąk które rozegrałem gdy miałem już problem z bazą.
      Vestelth co do twojej rady to wychodzi na to że zrobiłem coś podobnego bo jednak plik ten usunąłem ale jednak nie wczytuje ich dalej :)
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej mrbit102,

udało się rozwiązać problem? Na tą chwilę nie jestem posłużyć Ci pomocną radą. Może support Holdem Managera będzie miał jakieś odpowiedzi.

Pozdrawiam.