[HM2] Konfiguracja krok po kroku - pomożecie?

• kaszpir296
      kaszpir296
      Brąz
      na forum od: 21.08.2013 Posty: 50
      Hej,

Nie daję sobie rady z konfiguracją HM2 na P*. Nie wyświetla mi HUDa na stołach i nie mam pojęcia jak to zrobić. Ślęczę już nad tym któryś dzień i nic. Wiem, wiem, pewnie było to wałkowane setki razy, ale po przeczytaniu wszystkiego (tak mi się wydaje) na forum na ten temat mimo wszystko nie znalazłem rozwiązania. Wytłumaczy mi to ktoś ŁOPATOLOGICZNIE jak to zrobić? Już osiwiałem od tego, a zaraz pewnie całkiem wyłysieję ;) . Z góry dzięki za chęć pomocy
  • 3 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Napisz co robiłeś

Najważniejszą rzeczą jest ustawienie zapisywania rąk przez poker room, następnie wybranie tej samej lokalizacji importu w HM'ie, oraz włączanie obu softów z poziomu administratora.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj kaszpir296,

Udało Ci się uruchomić HUD'a?

Poniżej znajduje się instrukcja dotycząca konfiguracji Hold'em Managera 2 oraz PokerStars:

- Poker Stars Setup

Pozdrawiam.
    • kaszpir296
      kaszpir296
      Brąz
      na forum od: 21.08.2013 Posty: 50
      Sorry za brak odpowiedzi, ale nie było mnie kilka dni i nie wchodziłem na forum.
      Coś tam mi działa, ale doszedłem do wniosku, że na tym etapie mojej pokerowej kariery ;) taki program to jeszcze za wysokie schody i muszę się skupić póki co na innych kwestiach takich jak chociażby psychika podczas przegrywania, ale to już temat na inny dział.

Dzięki za chęć pomocy :)

Pozdrawiam