[HM] problem z wyświetlaniem statystyk

• Kuba242
      Kuba242
      Brąz
      na forum od: 12.02.2010 Posty: 56
      Mam dwa pytania co do HUDa:
      1) jak zmienić pozycjonowanie statystyk na stole ? u mnie wyświetlane są z przesunięciem o jedno miejsce lub z moimi po środku dolnego rzędu. W dodatku na niektórych pozycjach zasłaniają mi karty w taki sposób, że widzę tylko ich kolory i da się dostrzec jedną figurę. Drugiej kompletnie nie widać.
      2) na speed pokerze statystyki pojawiają się z opóźnieniem. Aktualizują się, jak dzieje się już akcja (kilka-kilkanaście sekund po rozdaniu kart), zazwyczaj decyzja zdąży już dojść do buttona. Da się to zmienić czy tak ma być ? Gram na Poker770.

Pozdrawiam
  • 4 odpowiedzi
    • Kuba242
      Kuba242
      Brąz
      Dobra, z pierwszym się jednak uporałem. Pozostaje jeszcze 2 problem.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 601
      Witaj Kuba242,

Wybacz za późną odpowiedź. Jaką wersję Hold'em Managera posiadasz? Czy masz wgrane najnowsze aktualizacje?

HUD nie powinien pojawiać się z tak dużym opóźnieniem.

Pozdrawiam.
    • Kuba242
      Kuba242
      Brąz
      HM1, niby aktualny. Jednak wczoraj pojawił się nowy problem. Gdy gram na regularnych stolikach SH (nie speed poker), okienka ze statystykami pojawiają się przy niewłaściwych graczach. Staty są prawidłowe, ale w złych miejscach. Nawet, gdy pozamieniam je ręcznie, to po jakimś czasie znowu się przestawiają (za każdym razem w innej kombinacji, nie ma reguły). W opcjach nic nie zmieniałem, relaunchowanie HUDa nic nie daje. Trochę ciężko się gra jak trzeba za każdym razem szukać statystyk gracza po całym stole. Pozdro
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

Niestety nie potrafię Ci pomóc. Najlepiej zgłoś problem bezpośrednio do supportu HM'a. Gdybyś miał jednak jeszcze jakieś pytania to śmiało pytaj :sdrink

Pozdrawiam