Strony stakingowe?

• jreekkas
      jreekkas
      Brąz
      na forum od: 12.09.2013 Posty: 39
      Witajcie,
      Zastanawia mnie czy istnieją gdzieś jakieś polskie strony zajmujące się stakingiem. Ogólnie wystawianie ofert, łączenie graczy z inwestorami, wykresy statystyki itd. Czy niestety pozostają tylko fora ??
  • 4 odpowiedzi
    • Tomasson225
      Tomasson225
      Brąz
      na forum od: 13.05.2011 Posty: 2 686
      Wpisujesz w google "poker staking" i znajdziesz w drugim linku ;)
    • jreekkas
      jreekkas
      Brąz
      na forum od: 12.09.2013 Posty: 39
      Dzięki za odpowiedź :D Ale dokładniej chodziło mi o polskie strony... z naszym polskim kapitałem :D
      Na PS aż się prosi o dodanie takiego "modułu" do stakingu... a nie tak na forach jak zwierzęta :D . Połapać się w tym nie problem, ale traci się mnóstwo czasu na "przeglądaniu forum" zamiast skupić się na samej ofercie :D
      No chyba że tak ma być...
    • JagaForever
      JagaForever
      Srebro
      na forum od: 27.08.2008 Posty: 1 461
      Napisane przez Tomasson225
      Czy ja dobrze widzę, że ludzie na tamtej stronie sprzedają udziały na pojedyncze turnieje z markupem ~1,4 i to się spokojnie sprzedaje ? :spit:
    • Tomasson225
      Tomasson225
      Brąz
      na forum od: 13.05.2011 Posty: 2 686
      Napisane przez JagaForever
      Napisane przez Tomasson225
      Czy ja dobrze widzę, że ludzie na tamtej stronie sprzedają udziały na pojedyncze turnieje z markupem ~1,4 i to się spokojnie sprzedaje ? :spit:
      W pewnym sensie tak ale zauważ, że większość tych ofert jest ze stakebackiem, czyli inwestor najpierw odzyskuje wkład a potem dzieli się profit (coś jak u nas procent od profitu), więc w rzeczywistości to nie jest taki typowy MU 1.4 jaki znamy na strategii :)