[HM2] HM zaczął bardzo zamulać

• Lepracun
      Lepracun
      Brąz
      na forum od: 15.11.2010 Posty: 701
      Od paru dni, nie wiadomo czemu, HM zaczął strasznie mulić. Do tego stopnia, że nie moge grać, bo zawiesza prace softu. Zanim odpali sie hud na stołach bardzo długo musze czekać, a potem jeszcze na wyświetlenie sie konkretnych statystyk, bo z początku wyglądają one tak"-/-/-/-/-/". Nigdy nie miałem takiej sytuacji.
      Wyczyściłem cały komputer antywirusem + czyszczenie rejestr i niepotrzebnych folderów i komputer śmiga znacznie lepiej, a HM dalej to samo.

Co moge z tym zrobić? Czy stworzenie nowej bazy danych może pomóc? Importowałem bazy rąk od innych graczy i pamiętam, że zajmowało to dużo czasu, czy bede musiał powtórzyć ten krok, aby zachować wszystkie dane?
  • 2 odpowiedzi
    • Lepracun
      Lepracun
      Brąz
      na forum od: 15.11.2010 Posty: 701
      Problem rozwiązany, ale połowicznie. Praca HMa wróciła do normy po stworzeniu nowej bazy, ale niestety utraciłem cenne notki na przeciwników. Po imporcię rąk na pasku było widoczne "crating notes", ale żadne notki sie nie ostały. Jak moge je doładować?
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć Lepracun,

po stworzeniu bazy, jeśli nie zrobiłeś Backupu starej to nie ma możliwości szybkiego wgrania notatek (pewnie masz na myśli notki z NoteCaddy). Jeśli zaimportowałeś ręce do nowej bazy to notatki tworzą się automatycznie po uruchomieniu Holdem Managera 2. Tworzą się na nowo, a to trochę trwa więc radzę uzbroić się w cierpliwość.

Pozdrawiam!