[PT4] pytanie o szybkość działania

• sandraardnas
      sandraardnas
      Srebro
      na forum od: 11.01.2012 Posty: 2 030
      Siema, mam kupionego hma dwójkę, jednak szybkość z jaką działa komputer po jego uruchomieniu doprowadza mnie do szału. Nie da się robić rewiewa a o graniu nie ma mowy gdy tylko mam rozsądne próbki na przeciwników, działa normalnie tylko wtedy gdy mam po max kilkaset rąk na villainów.

Moje pytanie jest więc takie: czy poker tracker jest równie beznadziejnym programem czy też może jest świetną alternatywą do grania bez statystyk?

Na początku myślałem, że to wina kompa, bo ma już 2 lata ale mój kolega ma to samo chociaż kupił sobie niedawno komputer, na którym wiedźmin 2 spokojnie chodzi.

dzięki
  • 1 odpowiedź
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 539
      Witaj sandraardnas,

Hold'em Manager 2 nie jest beznadziejnym programem. Ma po prostu większe wymagania.

PokerTracker 4 potrzebuje mniejszych zasobów.

W przypadku trackerów pokerowych dużo ważniejsza jest szybkość dysku twardego niż dobra karta graficzna :f_wink:

Ja przez długi czas miałem 2GB ramu, procesor t5250 oraz zwykły dysk twardy (5400rpm). Hold'em Manager 2 działał powoli, PokerTracker 4 wyświetlał komunikat o zbyt małych zasobach systemowych ale wszystko działało płynnie.

Teraz wymieniłem procesor na t7500 oraz mam dysk SSD i oba trackery działają płynnie.

Pozdrawiam.