[HM2] % stacka

• OcoChodzi
      OcoChodzi
      Brąz
      na forum od: 28.09.2011 Posty: 173
      Witam serdecznie:)
      Nie potrafię znaleźć w HM2 statystyki - FILTRA - gdzie będę mógł sobie wybrać aby pokazał mi rozdania gdzie straciłem lub zyskałem powyżej np 20% stacka. Czy istnieje taki filtr lub coś w tym stylu?

Precyzując, chciałbym mieć możliwość sprawdzenia ważnych rozdań z turniejów a bez filtra, grając np 50-100 turniejów dziennie jest to kłopotliwe. Bardzo zależy mi na ilości procentowej stacka, ponieważ w fazie późnej turnieju mam np 10BB i straciłem 2BB to może być kluczowe rozdanie natomiast w fazie wczesnej stracę 10BB mając 200BB to nic nie znaczy.
      Dlatego nie chodzi mi np o More Reports > Tournament Stack Size lub More Filters - Won/Loss Greater than ... BB.

Nie wiem co ze statystyką Flop Stack to Pot Ratio less than ...% lub River Stack to Pot Ratio less than ...% - chodzi o to, że np raz może nie dojść do rivera, raz może na flopie pula wynosić 3% mojego stacka a na river już 50% itp itd...

Na forum nie udało mi się znaleźć podobnego problemu dla HM2.
      Dzięki z góry za odpowiedź!
  • 1 odpowiedź
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć OcoChodzi,

niestety nie widzę innego sposobu jak ustawienie kombo-filtra na stack to pot ratio większe lub mniejsze niż ile-tam-sobie-założysz na każdym streecie. Czyli trzy filtry w jednym. % stacka w filtrach nie ma.

Pozdrawiam.