[HM2] Handy na wszystkich stolach

• Zupek7
      Zupek7
      Brąz
      na forum od: 23.11.2011 Posty: 56
      Witam. Mam 2 pytania.

1) Chcialbym zapytac czy jest mozliwe, np. granie x stołów naraz i zeby, HUD nie wyswietlal handów danych dla danego stołu, tylko zeby wszystkie handy były liczone razem - czyli HUD na kazdym stole pokazywałby te same liczby (Hero HUD)? Tak jak jest to zrobione automatycznie na stolikach ZOOM.

2) I jeszcze jedno pytanie odnośnie SNG - jak zrobic zeby zobaczyc swoje staty z danego rodzaju sitów. Chodzi mi o to, zeby wyswietlilo mi te statystyki z HUD'a, ktorego normalnie mam na stole z "x próbki" z zakladki "Reports".
  • 4 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      1. Jeśli dobrze zrozumiałem to chodzi Ci o opcję "use session hands". Jeśli chcesz żeby hud pokazywał Ci wszystkie łapy zaznacz "All Hands"

2. Chodzi Ci o to, żebyś w hudzie miał statystyki z konkretnych sitów?
    • Zupek7
      Zupek7
      Brąz
      na forum od: 23.11.2011 Posty: 56
      1. Ale ta opcja dotyczy przeciwnikow. A mi chodzi o Hero Hud. Np. gram na 4 stolach i chce zeby HERO HUD na kazdym z tych stolow byl "suma wszystkich moich statystyk z obecnych 4 stolow".

2. Chodzi mi o to zeby, zeby sprawdzic swoje staty VPIP/PFR i pare innych, z danego zakresu takich samych sitków, ktore juz rozegralem i mam je w zakladce "Results". (Chce sprawdzic te statystki, ktore mam w HUD'zie)
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Niestety nie wiem.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć Zupek7,

Ad. 1
      Jeśli zmiana opcji w HUD Settings -> General Settings -> Use Session Stats for Hero nie pomoże to chyba nie mam rozwiązania na to.

Ad. 2
      Musisz wejść w replayera i kliknąć koło zębate w małym pasku HUD, następnie wpisać jakąś większą liczbę w 'Use last xxxx hands'.
      Do tego Options w replayerze i odznacz:
      - Use stats up to the date of a hand (czy cos takiego)
      Powinno pokazać staty z szerszej liczby gier.

Poza tym co się tyczy obu: zmien ustawienia w HUD Settings -> HUD Filters jeśli zobaczysz że ograniczają one w jakiś sposob wyświetlane statystyki.

Pozdrawiam.