[HM2] Ekport swoich rąk

• PiriPara
      PiriPara
      Brąz
      na forum od: 08.08.2011 Posty: 384
      Witam, czy mozna jakos wyeksportowac swoje rece ? Moja baza wazy ok. 30-40gb i nie chce jej calej eksportowac procz ustawien i notatek, ale tylko swoje rece zeby miec na nowym kompie swoje wyniki etc.

I jeszcze jedno pytanie, jesli wyeksportowalem notatki na graczy z obecnej bazy, ale potem je zaimportuje na nowym kompie lecz nie bede mial zaimportowanej tej bazy z ktorej korzystam to czy one potem automatyczne zostana przypisane do danego gracza jak pojawi sie z nim np. chocby jedna reka w bazie ?
  • 5 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Jeśli wyexportować bazę z notatkami + ustawieniami i tylko handami hero to ja bym zrobił tak:

-zrobił purge (zostawił tylko ręce hero)
      ]

-zrobił backup ustawień

-na nowym kompie zrobił restore z wcześniej zrobionego backupu

Chyba nie da się exportować oddzielnie notatek i rąk na graczy.
    • PiriPara
      PiriPara
      Brąz
      Wlasnie o to chodzi ze backupu calosci nie moge zrobic, nie wiem czemu, wiec zrobilem tylko backup notatek oddzielnie. A to purge to co to znaczy dokladnie ?
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      Ale jak to nie możesz zrobić, wyskakuje jakiś błąd? Dodam że backup robi się bardzo długo, w szczególności jeśli masz duża bazę, a 40gb to jest sporo:)

Purge to jest nic innego jak kasowanie niechcianych rąk

Wybierasz przedział czasowy, stawki, poker roomy, i gracza którego ręce chcesz zostawić - nie chcesz żeby jego ręce zostały skasowane i tutaj wybierasz siebie.
    • PiriPara
      PiriPara
      Brąz
      Rozumiem, no wlasnie nei wiem co jest dokladnie z backupem, blad nie wyskakuje ale jak skonczylo robic to w folderze nie bylo w ogole zadnego pliku :/ w sumie teraz to nawet nie mam czasu juz na backup tak duzej bazy wiec zalezy mi tylko zeby wyeksportowac swoje rece. A orientujesz sie czy jest szansa abym uzyskal swoja historie z 3 miesiecy z poker starsa ? W sumie duzo nie gralem jakos.
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      Gdybyś jednak chciał zrobić backup tutaj masz rozwiązanie Twojego problemu.

http://forums.holdemmanager.com/general-support/402331-database-backup-problems.html

Jeśli nie rozumiesz to pisz a przetłumaczę.

Ręce które importujesz z poker roomu znajdują się w folderze hm2archive. Poza tym zawsze można napisać prośbę do supportu o wysłanie hand history.

A normalnie nie możesz swoich rąk wyexportować? Dodatkowo zrób backup samych ustawień + notatek i to by chyba była najfajniejsza opcja na Twoim miejscu.