[HM2] HM2 problem z active session z hudem na tournament

• chakatej
      chakatej
      Złoto
      na forum od: 22.06.2013 Posty: 185
      Mam dwa problemy z HM2 na tym sofcie. Pierwszy raz takie problemy widze no ale jednak pkr to dosc specyficzne srodowisko wiec problemy sa chyba tutaj normalne ;p
      Przechodzac do sedna:

1. Active session nie działa. Niby stoliki pokazane dobrze na ktorych gram ale się nie aktualizuje sama. Jak wchodze w zakładke reports to pokazana jest dobre net winnings ale w active session juz nie. Pokazane jest tylko kilka rak ale nei zmienia sie na biezaco nic. Alias ustawiony jest dobrze gdyz ogolny wekres i cala zakl reorts jest okej.

2.Nie działa hud na tournament i sit&go. Na cashowkach jest okej.

Jezeli chodzi o ustawienia to standardowo na wszystkich innych pokerroomach dziala tylko tutaj takie cos. Nie moglem tutaj tylko w sofcie znalezc info na temat hand history no ale jak w folder wchodze to normalnie sa pobierane przez hm2 prawidlowo.

Jezeli ktos ma jakies pomysly/wskazowki bylbym wdzieczny ;D
  • 3 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Hej,

przeniosłem Twój wątek do działu technicznego, bo tam "kręci" się więcej osób i by może ktoś będzie znał odpowiedź.

Informacja dla moderatorów: chodzi o PKR.

Pozdrawiam
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć hakatej,

niestety na 1. nie mam odpowiedzi. Co do pytania drugiego, pomóc może table finder. Wejdź w Active Session -> Table Finder i tam z okienka najedź tym celownikiem na stół (przeciągnij go ręcznie). Daj znać czy pomogło.

Pozdrawiam.
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      na forum od: 22.06.2013 Posty: 185
      Nie gram juz na tym sofcie. Odpusciłem sobie za duzo mnie to nerwow kosztowalo ;p Za bardzo jest niedopracowany i za mało przejrzysty, mialem same crushe w HM2. Probwałem sie przekoanać do niego ale haha nei dalem rady, chociaz oferte mają fajną. Temat do zamkniecia ;p