Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

100000 rąk NL4->NL20

• LIGHTSAA
      LIGHTSAA
      Brąz
      na forum od: 09.08.2012 Posty: 5
      Challenge ze względu na brak wyników. (Od 2 miesięcy gram micro-stawki breakeven). Mam nadzieje, ze bedzie on motywacja do solidnej gry i krecenia volume.
      Gram na bałwankach aktualnie NL6. Bankroll wynosi aktualnie 95$.
      Celem na ten miesiąc ze jest rozegranie kolejnych 25tyś rąk (brak czasu) oraz dobicie do 200$ (w celu gry NL10).
      W marcu chce rozegrac pozostala czesc oraz wejść przynajmniej na NL20 z 25BI.
      Postaram się aktualizować challange co 10.000 rozdan.

Po 13.000 rozdań (NL2, NL4, NL5 SPEED, NL6):

Jestem tu nowy mam nadzieje ze mnie nie zjecie:D
  • 3 odpowiedzi
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Takie chellenge nie są zbyt dobre jak się nie powodzi. Najlepiej odpocząć chwilę, poczytać materiały, pooglądać filmiki, a potem grać swoje na volume, ale nawet nie zaglądać do wyników. Początkowo, dajmy na to raz na tydzień, żeby sprawdzić czy nie ma torby, a jak się okaże, że idzie do przodu to raz na miesiąc.
    • LIGHTSAA
      LIGHTSAA
      Brąz
      na forum od: 09.08.2012 Posty: 5
      Pomaranczo, ja grałem grubych parę lat temu z strategia SSS, teraz dużo czasu poświeciłem na naukę (zdecydowanie wiecej niz na gre), niedawno wykupiłem status na PS by się jeszcze podszkolić.
      Głównym moim problemem sa luzne calle allinow od fishow z overparami typu AA. Moze to, ze ten challenge jest publicznie na forum zmusi mnie zeby sie 2x zastanowić i grac solidnie na unka :)
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Calle z AA na all-iny fishów na ogół są spoko, chyba że to bardzo pasywne fishe albo board bardzo nie sprzyja. ;P
      Chellenge bywają motywujące w poprawie gry, ale narzucanie sobie volume z naciskiem na osiągnięcie celów nie koniecznie. Zawsze jak ustalałem sobie terminy albo limity rozdań do osiągnięcia wyższych stawek, to się frustrowałem przy niepowodzeniach i wychodziło gorzej, więc unikam i radzę tez unikać czegoś takiego, acz z drugiej strony to osobista sprawa, co kogo motywuje, każdy mindset jest inny.