[HM2] Jak zimportować kupione hand history?

• luckywin85
      luckywin85
      Brąz
      na forum od: 19.08.2011 Posty: 457
      Jak zimportować kupione paczki hand history?
      CZy wystarczy wrzucić je do folderu, a następnie w HM2 ustawić ten folder jako dodatkowy import folder, czy trzeba samemu, ręcznie zrobić manual import folder?
      Jak sprawdzić, czy ręce zimportowały się prawidłowo i ile się ich zimportowało ilościowo?
  • 4 odpowiedzi
    • luckywin85
      luckywin85
      Brąz
      widzę, że jak dałem manualny import folderu, to importuje, ale bardzo powoli, gdzie jest pasek postępu importu, jak mogę śledzić ile mi już zimportowało i czy jak dodam nowe pliki, to czy jak dam manual import, będzie znów importowął pliki wcześniej zimportowane? czy jest potrzebny manual import, czy wystarczy podlinkowanie folderu jaka auto import folder i wszystko bdzei rtobić się automatycznie?? Proszę o pomoc
    • luckywin85
      luckywin85
      Brąz
      ręce importują sie, baza danych sie powieksza, ale nie widać postępu importu rak, pisze ze 0 plikow, 0 rak zimportowanych, mimo, ze import trwa, niby ma byc jakis progress bar, ale go nie widac...
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć luckywin85,

pasek postępu wyświetli się jak wyjdziesz z okna głównego importu (potwierdzając "OK"). Będzie on na dole w oknie Holdem Managera 2, prędkość importu również. Trzeba też pamiętać, że nie zawsze prędkość pokazywana jest prawidłowo i również postęp w przypadku wolniejszych maszyn może nie być uaktualniany na bieżąco.

Pozdrawiam.
    • ciaciak1
      ciaciak1
      Srebro
      na forum od: 27.11.2012 Posty: 1 349
      ZGŁASZAM DO PROKURATURY