[PT4] Import bazy danych

• 8 odpowiedzi
    • Woocash
      Woocash
      Brąz
      na forum od: 11.06.2010 Posty: 1 865
      Jak normalnie wciskasz "get hands while playing" to obok jest guzik "get hands from disk", klikasz w to drugie, wybierasz folder gdzie masz wypakowane te pliki tekstowe i zaczyna się importowanie.

JAkby cos to trwa to bardzo długo :P
    • zbok
      zbok
      Brąz
      na forum od: 14.10.2008 Posty: 1 254
      Dzięki @wookash za odpowiedź.

Rozumiem że robię to raz i mam z głowy?

Czytałem że trwa to lata świetlne dlatego chciałem to odpalić przed pracą i zostawić ale nie wiedziałem jak :facepalm:
    • Woocash
      Woocash
      Brąz
      Napisane przez zbok
      Dzięki @wookash za odpowiedź.

Rozumiem że robię to raz i mam z głowy?

Czytałem że trwa to lata świetlne dlatego chciałem to odpalić przed pracą i zostawić ale nie wiedziałem jak :facepalm:
      No problem.

Tak, raz wrzucasz i one się ładują i sa przetwarzane do bazy i masz spokoj. Zależy jaki masz komputer, jak masz dysk ssd to powinno to trwać szybciej, ale i tak bez rewelacji. Ja zostawiam lapka na nocki/jak wychodze do pracy i wtedy wgrywam po 4-5dni :P

Pozdro
    • zbok
      zbok
      Brąz
      Napisane przez Woocash
      Ja zostawiam lapka na nocki/jak wychodze do pracy i wtedy wgrywam po 4-5dni :P

Można to robić etapami?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Hej,

Dziękuję Woocash za pomoc. Tak btw. jak poszło Tobie z przeniesieniem bazy?

zbok pliki, które kupiłeś podzielone są najprawdopodobniej w paczki. Możesz je importować partiami.

Kiedyś jak kupowałem rozdania na iPoker to zostawiałem laptop na noc, aby rozdania mi się zaimportowały. Dzięki temu mało mnie obchodziła szybkość ich przetwarzania. Tobie też to polecam.

Pozdrawiam.
    • zbok
      zbok
      Brąz
      Dzięki za odpowiedź.

Załadowało się milion rąk a kiedy zaczęły się duplikować zatrzymałem pobieranie - dobrze zrobiłem?
    • Woocash
      Woocash
      Brąz
      Hmm, moze nie jestem specjalista, ale u mnie czasami sie zdarza tak ze uploaduje parenascie zcy pareset tysiecy rak i potem jest pare k duplikatow, ale potem znwou importuje normalne. Wiec ja bym nie wylaczal, tylko czekal do konca.

@skibcio - zalozylem nowa baze i zimportowalem interesujace mnie raczki. Jak cos wiecej bedzie sie dzialo to dam znac i poprosze o pomoc.
      Dzieki i pozdro
    • zbok
      zbok
      Brąz
      Z tym że importowało się już ponad 30k ponad bazę którą kupiłem.
      Dla pewności puszczę dziś jeszcze raz.

Dzieki za odp.