[HM2] Imię gracza

• SheSoLucky
      SheSoLucky
      Srebro
      na forum od: 05.09.2012 Posty: 10
      Witam,

Jak mogę skrócić w hud imię gracza, do tej pory wyświetlało mi parę pierwszych liter, teraz coś się popsuło i wyświetla mi cały nick a że niektórzy mają je bardzo długie to zasłania mi to pol stołu ;-)

Z góry dzięki
  • 5 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć SheSoLucky,

wejdź w HUD Settings -> Stat Apearance -> Wybierz statystykę Name i zmień wartość 'Decimals' na mniejszą. To powinno załatwić sprawę.

Pozdrawiam.
    • SheSoLucky
      SheSoLucky
      Srebro
      na forum od: 05.09.2012 Posty: 10
      Hej,

Wielkie dzięki, ten parametr pomógł, tylko paradoksalnie jego zwiększenie do 2 z 0 ;-)
    • MateQC
      MateQC
      Brąz
      na forum od: 08.05.2010 Posty: 535
      Witam.

Otóż posiadam HM2 trial, pozostało mi 10 dni użytkowania i zauważyłem pewien problem. Otóż DURATION w zakładce Active Session ciągle pokazuje 5:59 natomiast po prawej, gdzie pokazują się rozegrane ręce pokazuje mi godzinę o 6 godzin do przodu, więc jakby teraz grał HM2 pokazuje 23:37, jest to trochę męczące, bo nie mogę dobrze określać czasu sesji.

Da się to jakoś naprawić ?
    • whiler
      whiler
      Brąz
      na forum od: 27.08.2009 Posty: 2 351
      Klikasz na Site Setup, znajdujesz swój pokerroom i zmieniasz "adjust hand times to your local time"
    • MateQC
      MateQC
      Brąz
      na forum od: 08.05.2010 Posty: 535
      Wartość domyślną mam ustawioną na 6. Nie wiem dlaczego, ale wstawiając niższe wartości w ogóle nie zbiera rąk, a wyższe to i tak godzina jest niepoprawna. Duration za to zmienia się masakrycznie i nie wiem o co z tym chodzi.