[HM2] Freerolle, bonusy, rakeback w HM2

• chakatej
      chakatej
      Złoto
      na forum od: 22.06.2013 Posty: 185
      Cześć wszystkim!
      Mam takie pytanie jak uwzględniać w hm2 freerolle, bunusy i rakeback? Ostatnio bawiłem sie statami i sprawdziłem sobie ile nabiłem raku ale juz rakeback byl=0. Czy jest możliwość zeby gdzieś uwzględniać to wszystko? Np jak zdobywam na pokerstarsie fpp i potem gram w satelitkach for value to jak to uwzglednic w hm2? Albo jak na ps zdobywam vpp i potem odbieram gwiezdne nagrody vip albo bonusy od wpłaty to da się to w hm2 tak jakos zapisać żeby mi pokazywało ile tego zdobyłem i wgl? Teraz wszystko zapisuję sobie w excelu ale to uciażliwe i jak jest możliwość trzymać wszystko w jednym miejscu w hm2 to byloby super ;)
      Proszę o wskazowki! ;D
  • 2 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Hej,

Jasne, że da się to uwzględnić :s_thumbsup:

W tym celu kliknij "Settings" > "Rakeback and Bonuses" i jak grasz na PokerStars to tam nie ma rakebacku, są tylko bonusy, więc musisz sobie w "Bonuses" kliknąć +, wpisać opis (np. stellar), wybrać swój nick, wpisać kwotę, walutę i wpisać datę :s_thumbsup:

Pozdrawiam
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      na forum od: 22.06.2013 Posty: 185
      Wlasnie takiego czegos szukalem ;p jakos nigdy tego nei zauwazylem. Dzieki!
      Tylko tak dla poprawnosci jest to w ''settings'' a nie w ''site setup'' jak zaznaczone ;)