[HM2] Brak zapisu sesji

• 8 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Hej,

na jakim poker roomie grasz? Masz ustawiony soft poker roomu na angielski, włączone zapisywanie rąk po angielsku i ustawione auto importowanie w HoldemManagerze 2?

Jeżeli masz, z którąś z tych czynności problemy to daj znać, a postaram się pomóc.

Pozdrawiam
    • Gatsby87
      Gatsby87
      Brąz
      na forum od: 01.02.2014 Posty: 156
      Mam to wszystko ustawione jak trzeba i nadal nic:-( gram na poker stars
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      na forum od: 22.06.2013 Posty: 188
      a masz dobrze ustawionego aliasa? Bo ja mialem podobny problem na poczatku ale nie ustawilem aliasa i sie dziwilem ze nie dziala ;p
    • Gatsby87
      Gatsby87
      Brąz
      nie mam pojecia to co alians. Po rozegranej sesji robie ,,refresh,,zeby jak zawsze ladnie sie wgrala a tym razem a teraz cos ,,loadins sesions a day,,nie dziala.
    • chakatej
      chakatej
      Złoto
      na forum od: 22.06.2013 Posty: 188
      No wlasnie ja tez nie wiedzialem co to alias. HM2 nie wie kim jestes. Aliasa musisz ustawic zeby program wiedzial ze ma twoje rece zbierac liczyc i ze ty jestes hero. Pod zakładką Reports masz listę graczy. Musisz wybrać tam siebie i zatwierdzić, żeby Reports pokazywało Twoje rozdania. W lewym gornym rogu w zakładce w hm2 masz player alias. Kliknij tam edit aliases. Dodaj siebie ze strony na ktorej grasz. Alias name wez wpisz np obojetnie a badzo wazne ze w Player Site Names wpisz nazwe pod jaka grasz na pokerstarsie. Odswiez wszystko i powinno od razu dzialac. Napisz czy dziala ;)
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Hej,

Dzięki chakatej za pomoc :s_thumbsup:

Alias ustawiasz klikając w "Hero" w lewym górnym rogu Holdem Managera 2. Tak jak to widać na obrazku

Pojawi się takie okienko i tutaj musisz wpisać swój nick i kliknąć "Ok"

Jeszcze tak dla pewności proszę Cię o sprawdzenie czy masz ustawione zapisywanie historii rąk w PokerStars

W tym celu kliknij na "Options" > "Instant Hand History Options" (tak jak na obrazku)

i ustaw wszystko tak jak na obrazku

Następnie sprawdź ustawienia w Holdem Managerze 2

W tym celu kliknij w "Site Setup" > wybierz "PokerStars" > kliknij "Auto Import" > i sprawdź czy w oknie "Auto Import Folders" ścieżka do folderów jest taka sama jaką masz ustawioną w PokerStars

Po wykonaniu tych wszystkich czynności daj znać, czy działa.

Pozdrawiam
    • Gatsby87
      Gatsby87
      Brąz
      pod zakladka raports nie mam w ogole listy graczy,nie mam pojecia jak to ustawic ani nie mam zadnej opcji w lewym gornym rogu
    • Gatsby87
      Gatsby87
      Brąz
      juz jest ok,dziekówa za pomoc!