Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Aa Nl50

• paulussus
      paulussus
      Black
      na forum od: 01.12.2007 Posty: 631
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)       
      Position:
      Stack
      BU:
      $34.01
      Hero:
      $13.39

0.25/0.50 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with A:club: , A:spade:
      4 folds, Hero raises to $2.00, CO folds, BU calls $2.00, 2 folds.

Flop: ($4.75) K:club: , T:diamond: , 5:club: (2 players)
      Hero bets $0.50, BU raises to $2.00, Hero raises to $6.00, BU calls $4.00.

Turn: ($16.75) A:heart: (2 players)
      Hero checks, BU bets $7, Hero raises to $5.39 (All-In).

River: ($29.14) 8:diamond:

Final Pot: $29.14

Ten pierwszy bet na flopie taki bez sensu bo czas mi sie konczyl i musialem cos nacisnać :P
  • 3 odpowiedzi
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Dużo większy raise na flopie - zobacz, on ma do dołożenia tylko $4 do puli $13.25, czyli może ciągnąć jakieś Q 9, albo Q T . Ja bym dał all-in na flopie.
      Na turnie też nie ryzykowałbym, że gość weźmie sobie darmowy river.
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      No rzeczywiscie glupi ten mini bet na flopie, ale czasami jak sie zwali kilka akcji jednoczesnie to czasu moze braknac.

Co do turna, to jednak ja bym odrazu pushowal, pula jest duza a stol pozwala dobierac zarowno do koloru jak i str8. Tak jak pisze Eclipt - nie ma co pozwalac na freecard.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      tutaj bym raczej nie zkladal ze ma drwa do koloru ale generalnie raczej nastwial bym sie na to ze podbija bo wyczul jakas nie pewnosc u ciebie i nie wie co masz mogl miec top pair albo pocketpair!!

po jego re trzeba bylo odrazu mu robic all in!!