[HM2] HM2 HUD Speed Poker na Paddy Power Poker

• Pasiv
      Pasiv
      Brąz
      na forum od: 24.03.2008 Posty: 515
      Hej,

Właśnie przeniosłem się na Paddy Power Poker i nie chce działać tam HUD na Speed Pokerze... Ręce się importują do bazy, mogę przeglądać rozdania, ale nie mam HUDa na stole. Pomożecie? :)

Edit: dodam, że na zwykłych stołach wszystko śmiga... Tylko ze speed pokerem jest problem.

Edit2: Poklikałem trochę i za pomocą table findera udało mi się wymusić HUDa na stoliku, jednak nie odświeża on rąk, tylko ciagle wyświetla jedną rękę.
  • 9 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć,

przeniosłem Twój wątek do naszego działu technicznego, bo tam gromadzimy wszelkie zapytania dotyczące trackerów.

Pozdrawiam
    • 123malpa456
      123malpa456
      Brąz
      na forum od: 19.07.2010 Posty: 419
      Mam dokładnie taki sam problem po formacie systemu.

Wczesniej wszystko działało wiec nie mam pojęcia o co teraz chodzi....
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 893
      Cześć 123malpa456,

A uruchamiasz oprogramowanie room'u i tracker jako administrator?

Zapoznaj się z tym FAQ.

Pozdrawiam
    • Libera
      Libera
      Trener
      Trener
      na forum od: 06.09.2007 Posty: 1 572
      Mam to samo... też po formacie :) Tylko mi nie działa na każdej odmianie zooma czyli rush/speed/zoom powodzenia w naprawianiu ja sobie PT4 sprawiłem...jakbyś znalazł rozwiązanie to prosze podziel się odp.
    • Pasiv
      Pasiv
      Brąz
      na forum od: 24.03.2008 Posty: 515
      Mi udało się problem rozwiązać przez uruchomienie PPP na prawach administratora.
    • Libera
      Libera
      Trener
      Trener
      mógłbyś PPP rozwinąć?
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Paddy Power Poker:D
    • Libera
      Libera
      Trener
      Trener
      Mi oczywiscie nie działa....jaki masz ustawiony Offset w Site/Setup -> iPoker -> Adjust hand time to your local time ???

Mam to na +1 wiec raczej wszystko dobrze -.-

/// na FTP spróbowałem i teraz niby łapie huda ale, nie dodaje mi ich do bazy np po 30 rozdaniach ciągle obok mojego nicku pisze, ze nie rozegrałem jeszcze żadnej ręki/ ale staty pojawiaja sie na bierzaco obok przeciwnikow ale na nich rownież nie zbiera rozdań : (

na iPoker łapie huda na pare rozdań potem rozsypka + też jakby nie dodaje statów na bierząco do Huda

FML
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć,

poker roomi i tracking software muszą być uruchomione jako admin. Do tego UAC powinien być wyłączony:
      -> Wyłączanie UAC
      Sprawdź też czy w Site Setup w Holem Managerze jest wszystko prawidłowo ustawione, a odczyt historii rąk pokrywa się z folderami zapisu poker roomów. Upewnij się też czy poker room zapisuje historię rąk.

Pozdrawiam.