[PT4] PT 4 - Wyświetla nieprawidłową ilość blindów

• jezier1986
      jezier1986
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 4
      Co prawda używam triala, ale wydaje mi się, że problem nie wynika z tego. Gram SNG na ipoker, a Poker Tracker zarówno przy stole, jak i w historii rąk pokazuje ilość blindów wszystkich graczy podzieloną przez 2. Przykładowo: BB wynosi 100, ja mam 1000 żetonów, a PT pokazuje że mam 5BB. Trochę fałszuje to rzeczywistość przy późniejszej analizie rąk itd. Może popełniłem gdzieś błąd przy ustawieniach na początku, ale teraz nie mogę naprawić tego problemu.
  • 2 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj jezier1986,

Muszę przyznać, że nie spotkałem się jeszcze z takim problemem.

Jakiej dokładnie statystyki do określania BB używasz? W edytorze statystyk (Configure -> Statistic) jaki ona ma kolor (czarny/niebieski)?

PokerTracker rozróżnia bb od BB na podstawie tego czy grasz w grę no-limit lub fixed-limit. W drugim przypadku ilość bb zostanie podzielona przez 2 (Big Bety), jednak w obu przypadkach używane jest to samo oznaczenie BB. Sprawdź czy turnieje są dobrze oznaczone. Występowały kiedyś problemy z interpretacją gier no-limit jako fixed-limit gdy oprogramowanie poker roomu oraz histora rozdań była zapisywana w języku polskim, musisz ustawić angielski.

Pozdrawiam.
    • jezier1986
      jezier1986
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 4
      Wystarczyło zmienić język poker roomu i wszystko jest ok. Dzięki.