[HM2] HM nie widzi aktywnej sesji + nie zapisuje rąk.

• Harpagan18
      Harpagan18
      Brąz
      na forum od: 30.03.2009 Posty: 43
      Mój problem polega na tym, że HM nie odtwarza active session, mimo, że HUD działa w miare poprawnie. Pisząc w miarę mam na myśli to, że po jakimś czasie statsy znikają od co poniektórych graczy. Poniżej zamieszczam screen z tym jak to wygląda.

• 7 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Może ustawienie czasu pomoże?

Nie wiem z jakiej strefy czasowej korzysta partypoker, ale powinno samemu wykryć. Data i godzina powinna być taka sama na komputerze jak i w hmie, jeśli nie jest to znaczy że źle ustawiłeś strefę czasową.

Jeszcze zobacz czy masz włączone automatically refresh

Jeśli nie pomoże to przenieś te pliki HoldemManager.config i HoldemManager.config.bak

C:UsersusernameAppDataRoamingHoldemManager

na pulpit i daj znać czy pomogło.
    • Harpagan18
      Harpagan18
      Brąz
      wywaliłem te pliki oraz zrobiłem wszystko tak jak napisałeś we wcześniejszym poście, ale i to nie pomogło. Załączam screeny jak to u mnie wygląda po zmianach.

• innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      A ta godzina systemowa zgadza się z tą którą masz w holdemie?
    • Harpagan18
      Harpagan18
      Brąz
      żadnej daty HM mi nie wyświetla. Nie wydaje mi się to przyczyną, ale uważam, że powinienem o tym napisać, że codziennie mam restartowanego biosa, i muszę ręcznie ustawiać datę i godzinę na komputerze. Spowodowane jest to złym ustawieniem napięcia na procesorze i nie chce mi się z tym męczyć, bo się po prostu na tym nie znam.
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      A jak ustawisz już tą datę to wszystko gra?
    • Harpagan18
      Harpagan18
      Brąz
      po ustawieniu daty w windowsie wszystko śmiga. Nigdy nie miałem przez to żadnych problemów, więc wątpię, żeby to wpływało w jakiś sposób na Holdem Managera.
    • Harpagan18
      Harpagan18
      Brąz
      widzę, że problem jest nie do rozwiązania :( w takim razie zostaje mi kupić innego kompa i tam wgrać HM/PT bo u mnie nic z tych rzeczy nie działa poprawnie.