[TS] Tablescan Turbo - Autowaitinglist

• Mnichu
      Mnichu
      Brąz
      na forum od: 16.11.2009 Posty: 248
      Witam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie leży przyczyna braku dołączania do waitinglisty na P* ? Niby mam aktywowaną tą funkcję ale niestety TST podczas skanowania jak i po nie dodaje mnie do listy.
      Poniżej przedstawiam moją konfigurację TST.
  • 4 odpowiedzi
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Witaj Mnichu,

Dopiero drugi dzień testuję ten program, ale wydaje mi się, że wina leży w braku profilu do autojoin.

Na Screenie co wrzuciles naciskasz Add New Filter

Wyskoczy Ci takie okno:

Ustawiasz jakąś zasadę wg której dobiera sobie stoły, powyżej masz zdefiniowaną przeze mnie na 6-max.

W głownym oknie programu naciskasz Start AutoWaitlist oraz Scan Tables.

Wydaje mi się, że to wszystko co zrobiłem u siebie aby odpalić Automatyczny Waitlist.

Pozdrawiam,
      plushack
    • Mnichu
      Mnichu
      Brąz
      na forum od: 16.11.2009 Posty: 248
      Profil mam zrobiony. Nawet różne konfiguracje (gdzie masa stołów pasuje nie pomaga.
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Spróbuj jeszcze zrobić update .NET Framework do wersji 4.5.1 oraz ustawić czcionkę w cliencie PokerStars na Microsoft Sans Serif (Robisz to w View -> Game List Font Options - > Microsoft Sans Serif).

Oczywiście pamiętaj również o uruchamianiu zarówno clienta PokerStars jak i Table Scan Turbo jako administrator.

Pamiętam, że na starcie też coś nie chciało mi działać, ale... zapomniałem jak rozwiązałem problem, dlatego potestujemy wszystko po kolei co się da :P
    • fruzia
      fruzia
      Brąz
      na forum od: 18.11.2013 Posty: 701
      Na tym screenie nie widać żadnego AutoWait Filters dla stołu więc skąd ta funkcja ma wiedzieć które stoły ma uruchamiać?

Wciśnij Add New filter (dla stołu lub dla gracza) i ustaw jakiś filtr zaczanie działac bez problemu.

Używam programu od ponad 3 miesięcy i działa wspaniale. Jak mi coś nie działa tzn. że to ja popełniłam błąd :)

To co piszesz, że masz posustawiane to są fiktry do wyświetlania i są to inne filtry niż te do WaitList