[PT4] problemy problemiki i magiczna spolecznosc robin hoodow :)

• PanIWladca
      PanIWladca
      Brąz
      na forum od: 01.03.2010 Posty: 19
      siemanko, widze ze uzytkownicy chetnie odpowiadaja na problemy zwiazane z toolsami.
      Od kilku dni szukam na forum i do takiego pytania nie doszedlem.
      Mianowicie, mam PT4 i problem z wyswietlaniem statystyk, sciaga rece, ale ich nigdzie nie pokazuje, w View Import status jest masa sciagnietych rak ale ich po skonczeniu gry nie widze, Podczas grania sciaga rece na bierzaca i je prawie widze ;/ prawie oznacza tu ze widze ze gralem w danym turnieju, i... wielkosc stakow i puli... nie widze ani rak ani flopow, zadnych kart, :ayfkm:
      jestem na windowsie 8, specyfikacja lapa daje rade...

Nasza magiczna spolecznosc napewno spotkala sie juz z tym problemem i pewnie zaraz sie okaze ze to banal tylko ja jestem matolkiem :deadhappy:
  • 15 odpowiedzi
    • vikarsky
      vikarsky
      Brąz
      na forum od: 27.07.2009 Posty: 1 219
      Może masz włączone filtry, a turnieje w których grasz "nie łapią" się w ten filtr? Albo masz wciśnięty "$', zamiast "T" w górnym menu.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj PanIWladca,

W zakładce Play Poker wyświetlają się tylko rozdania z aktualnej sesji. Nie powinieneś ich tam sprawdzać po jej zakończeniu. Od tego jest zakładka View Stats i tak jak zasugerował vikarsky musisz przełączyć PokerTrackera 4 na wersję turniejową, wciskając przycisk T.

Polecam także zapoznać się z filmem dotyczącym PokerTrackera 4:

-> PokerTracker 4 - wprowadzenie

Pozdrawiam.
    • PanIWladca
      PanIWladca
      Brąz
      dzieki sliczne za szybciuchne odpowiedzi ale zakladke T mam przelaczona...
      w sumie gram ostatnio MTT zoom badz rush i w sumie moga sie nie lapac tak jak to napisaliscie w filtry. Mozna to pozmieniac? ogladalem juz ten filmik yaca, ale zrobilem to po raz drugi. rece mozna powiedziec znikaja po zaimportowaniu, widze ze je zbiera ale niepelne, tak jak pisalem wczesniej, sciaga tylko staty zwiazane z wartosciami, pul i stackow. nie sciaga w ogole rak. jesli chodzi o pozniejsza analize, klikam po turnieju stop getting hands, po czym wszystkie znikaja, przechodze w zakladke Viev today's hands i tam juz nie mam nic, klikam w get hand's from disc, wybieram folder, wybieram reke, pokazuje ze niby import complete a rak nigdzie nie ma :why: co powinienem?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

klikam po turnieju stop getting hands, po czym wszystkie znikaja, przechodze w zakladke Viev today's hands i tam juz nie mam nic

W zakładce Play Poker wyświetlają się tylko rozdania z aktualnej sesji. Nie powinieneś ich tam sprawdzać po jej zakończeniu.

Jeszcze raz napiszę. Po zakończeniu sesji rozdania te znikną ze wspomnianej przez Ciebie zakładki.

Zwróć uwagę na zaznaczone ikonki. Ręce na dole pojawią się po wybraniu danego turnieju.

Pozdrawiam.
    • PanIWladca
      PanIWladca
      Brąz
      no i niestety, po przejsciu we wskazane sekcje tj viev stats, T, Results i ustawieniu wszstkiego tak jak wskazales, rzeczywiscie dochodzimy do punktu gdzie wyskakuja turnieje lecz po kliknieciu w ktorykolwiek okazuja sie byc puste, nie ma ani jednej reki ;/
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Wklej rzut ekranu z tego okna.
    • PanIWladca
      PanIWladca
      Brąz
      zeby wstawic tu print screena musze pisac wiadomosc w trybie rozszerzonym?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Na forum PokerStrategy.com nie ma trybu rozszerzonego. Obrazek trzeba umieścić na zewnętrznym serwerze.

Poradniki (wstawianie obrazków, forumowe skróty, gdzie szukać pomocy i inne)

Ja do wstawiania obrazków na forum używam programu Hyperdesktop. Jeśli masz zamiar w przyszłości wrzucać rozdania do oceny oraz swoje popupy to warto się nim zainteresować. Wrzucenie zrzutu na PokerStrategy.com trwa wtedy mniej niż 2 sekundy.
    • PanIWladca
      PanIWladca
      Brąz
      sciagnalem sobie hyperdeskopa rozumiem ze plik z print screenem przeciagamy i ladujemy, otrzymujemy link. a potem ? w zalaczniku dodales info jak to sie robi w innych programach, HD tam nie bylo, moglbys bez nerwow powiedziec ostatni krok?

probuje poprzez ikonke dodaj obrazek, wyskakuje mi okienko z miejscem na link, wklejam ten z hyperdeskopa i wychodzi sam link, nie chce wkleic ... :ayfkm:

//trochę pomogłem - Skibcio
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Żeby wstawić obrazek za pomocą Hyperdesktop, kliknij capture selected area:

W okienku które się pojawi możesz coś zaznaczyć. Po kliknięciu potwierdzenia, trzeba chwilę poczekać, na wyskoczenie "dymka" z lewego dolnego rogu ekranu.

Link zostanie wklejony do schowka. Gdy klikniesz ikonkę obrazka na naszym forum wystarczy go wkleić (link, nie obrazek).

W Twoim linku był niepotrzebny znak nowej linii. Jednak zrzut ekranu który wysłałeś jest niestety nieczytelny.

Pozdrawiam.
    • PanIWladca
      PanIWladca
      Brąz

chyba sie udalo, jestes WIELKI ze mnie nie zastrzeliles...

w takim razie jestem o troche mądrzejszy dzieki Tobie a programik rzeczywiscie jest godny polecenia.

na tym rzucie jestesmy w miejscu po kliknieciu w turniej,

• Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Zapytałeś się o PokerTrackera, a przy okazji poznałeś nowy, bardzo przydatny program.

Masz ustawiony filtr na Tagging Hands (bardzo przydatny, ale nie masz oznaczonych rąk). Jak go wyłączysz to pojawią się rozdania:

A jeśli chodzi o sam filtr, to jest przydatny podczas oznaczania rąk w czasie gry. Po skończonej sesji można do nich wrócić:

-> Tagging Hands

Pozdrawiam.
    • PanIWladca
      PanIWladca
      Brąz
      Skibcio mistrz... :)
      wstydze sie bardzo... tak jak mowilem matol ze mnie...

wszystko pieknie wrocilo do normy, to jeszcze ze dwa pytanka odnosnie PT4,

mianowicie na stole hud wyskakuje przy dobrym zawodniku ale niestety przesłania czasem stacki badz pule, i nie za bardzo wiem ile kto ma, widzialem na filmikach ze jest możliwość przesuwania huda za pomocą myszki, tylko trzeba znow cos pozmieniac czy PT nie oferuje takiej możliwości?

druga sprawa jest taka ze aby PT zaczal zbierac według bardziej spersonalizowanego huda, do turnieju jest bardzo fajny gotowy hud.
      tournament - professional, chcialbym zaczac grac wedlug tego huda ale zwykle apply ok nie wystarcza, dalej mi mieli wedlug starego huda, w starym hudzie dodalem sobie statystyke ale w ogole jej nie zbiera.

do wstawiania rąk do oceny badz komentarza używasz jeszcze jakiegos programu czy wstawiasz po prostu screena?

Pozdro :happy:
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Nie jesteś pierwszą osobą, która ma ten problem :s_wink:

Wystarczy, że wciśniesz przycisk ctrl i wtedy będziesz mógł przesuwać panele.
      Innym rozwiązaniem jest odblokowanie paneli: ikona PokerTrackera na stoliku -> unlock layout.

Po ustawieniu paneli warto je zapisać: ikona PokerTrackera -> save layout.

Hud możesz zmienić na stoliku. Podobnie jak w poprzednim przypadku: ikona PokerTrackera na stoliku -> Change Profile.

Po wybraniu profilu warto ustawić go jako domyślnego dla danych stołów: ikona PokerTrackera na stoliku-> Change Profile -> Make Active Profile...

Polecam także zapoznać się z filmem dotyczącym PokerTrackera 4, można poznać kilka ciekawych funkcji tego programu:

-> PokerTracker 4 - wprowadzenie

Pozdrawiam.
    • PanIWladca
      PanIWladca
      Brąz
      jestes mistrzem a ja mam pieknie spersonalizowanego huda i wszystko pieknie smiga.

Szacun za wszystko i życzę wygranych flipów
      :) :happy: