[HM2] Rozbieżność między wynikami

• dawid87juve
      dawid87juve
      Brąz
      na forum od: 21.03.2010 Posty: 1 519
      Siema

Hm pokazuje mi, że moje ogólne wygrane są o 9$ wieksze niż to co pokazuje cashier softu. Rozegrałem ok 150k rąk i nastąpiła taka różnica. Pewnie to wynika z tego, że HM gubi ręce, bo raczej soft nie kradnie mi kasy? Jak załatać ten wyciek bo te różnice mnie drażnią i nie lubie tego.
  • 3 odpowiedzi
    • szczesniak87
      szczesniak87
      Brąz
      na forum od: 23.02.2009 Posty: 492
      w tym przypadku to soft moze ci ewentualnie cos dal a nie ukradl
    • dawid87juve
      dawid87juve
      Brąz
      na forum od: 21.03.2010 Posty: 1 519
      nie bo wygrane mam mniejsze niz w sofcie niz to pokazuje hm
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj dawid87juve,

Wynik pokazywany w Hold'em Managerze czy PokerTrackerze prawie nigdy nie będzie taki sam jak ten wyświetlany w poker roomie.

Rozdania zapisywane są przez poker roomy w plikach txt, które nie posiadają kontroli błędów. Wystarczy, że podczas zapisu pliku dojdzie do błędu w wyniku którego pobrany rake z rozdania będzie się różnić o 1 cent to takie rozdanie jest uznawane przez Hold'em Managera za błędne i jest odrzucane. Podobnie wygląda sytuacja przy przedwczesnym wyłączaniem stolików, błędów z połączeniem itd.

Kolejną sprawą jest fakt, że trackery pokerowe nie uwzględniają ewentualnych bonusów i promocji.

Najlepiej jest przywyknąć do tej sytuacji. Jeśli na 150k rozdań Twoja różnica w tym co pokazuje Hold'em Manager, a tym co pokazuje poker room wynosi 9 $ to ja uznałbym to za bardzo dobry wynik.

Pozdrawiam.