[HM2] problem

• chocococo
      chocococo
      Brąz
      na forum od: 09.10.2011 Posty: 4
      Witam jeżeli ktoś spotkał się z problemem taki jak ja i może mi pomóc naprawić to proszę pisać.Mianowicie jest tak gram na PS statystyki nie są przypisane do graczy tylko rozrzucone po całym stole jak próbuje myszką przesunąć do danego gracza pojawia się pole za które nie mogę przesunąć statystyk .Proszę o pomoc.Pozdrawiam
  • 6 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej chocococo,

żeby poprawnie ustawić HUDa na stolikach, należy w Holdem Manager 2 wejść w "Site Setup". Następnie wybrać poker room i ustawić miejsce na którym siedzimy:

1. -> Site Setup

2. Wybieramy poker room

3. Sprawdzamy cyfrę przy której siedzimy i ustawiamy ją.

Ważne żeby wcześniej w poker roomie również ustawić preferowane miejsce przy którym będziemy siedzieć.

Do tego ustaw sobie opcję 'overhang' HUDa w HUD Settings. Dajesz tam tyle pixeli ile ma HUD wystawać poza okno stołu.

Pozdrawiam.
    • chocococo
      chocococo
      Brąz
      Dzięki za szybkom odpowiedź ale jest tak sama jak było wcześniej najlepiej jak byś to zobaczył bo nie wiem czy dobrze to odebrałeś .Jak masz czas to chętnie ci to pokarze przez join me.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      Hey,

zrób screena w takim razie - dobrze nadaje się do tego program GreenShot.
      A co rozumiem przez to pole o którym mówisz:

To pole powiększasz przez HUD Settings -> General -> Overhang.

Natomiast rozrzucone staty można przemieszczać przytrzymując PPM, lub tymi małymi strzałkami przy HUDzie stołu (powyżej Deafault 2.0 HUD u mnie). Jeśli się nie da przesuwać ręcznie, to odznacz:
      Settings -> General -> Advanced -> Lock the HUD
      Jeśli jest odznaczone to będziesz mógł wtedy przesuwać HUDa.

Pamiętaj żeby ustawić w PokerStars miejsce gdzie chcesz siedzieć.

Pozdrawiam.
    • chocococo
      chocococo
      Brąz
      Jesteś mega pozytywnym gościem powiększałem po twojej pierwszej odpowiedzi i próbowałem ponownie ale nadal nie obejmuje mojego stolika staty ręcznie mogłem przestawiać tyle tylko że te pole jest zbyt małe do mojego stolika obejmuje 3 graczy .Jak powiększyłem na maxa bo dalej już się nie powiększało te okno to szło w jedną stronę poza stół ale drugiej strony nie obejmuje.Podsumowując cały czas połowa stołu jest poza oknem.Jeżeli to ma znaczenie to napiszę że jest to Trial i piec mam podłączony pod tv fhd.Może to winna rozdzielczości tv ?Wygląda to tak jak by HM2 nie widział wielkości mojego stolika i gdzie się znajduję ale wie że gram i z kim.Pozdrawiam
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      Hey,

wg. mnie może pomóc jeszcze reinstalacja NET Framework. Jeśli nie, odezwij się na skype (nick w sygnaturze) albo poka screena :) .

pozdr.
    • chocococo
      chocococo
      Brąz
      Dzięki za podpowiedzi ale dam sobie na razie spokój bo już mnie to denerwuje , może jutro jak będę miał czas to spróbuje.Nie używam skypa więc raczej nie będę miał jak z tobą porozmawiać przynajmniej tą drogą przekazu.Wielkie Dzięki jeszcze raz pozdrawiam.